Žaneta se po Výměně rozvádí! Kdo může za konec vztahu?

Všechno jednou končí. A stejně tak skončil vztah Žanety s Davidem ze středeční epizody Výměny manželek. Co se mezi nimi stalo? Podívejte se, jak Žaneta žije po Výměně!

Pro Žanetu nebyla Výměna manželek úplně procházkou růžovým sadem. Od náhradního manžela schytala hned několik urážek na svou hygienu, chtěla kvůli tomu dokonce Výměnu předčasně ukončit. Nakonec se rozhodla, že to nevzdá: „Říkala jsem si, že už to jsou poslední dva dny, že už to tam s ním nějak přežiju. I když jsme se spolu ty poslední dva dny spolu nebavili. Že to zkusím do konce, když už jsem do toho jednou šla, tak už neodejdu z boje.“ 

Žaneta ale hlavně doufala, že se po Výměně zlepší vztah s jejím partnerem Davidem. To se ale bohužel nestalo. Možná spíš naopak. „Ten, co se s ním natáčela Výměna manželek, tak s nim už nejsem. Teď se budeme i rozvádět. Zakoukal se do jiný.“ 

Do Výměny by ale podle vlastních slov už nešla. Vyzkoušela si to a podle všeho jí to stačilo. Nevzpomíná se jí totiž dobře. „Neměla jsem z toho dobrý pocit. Hlavně na toho Eduarda vzpomínám ve zlým, jakože nevím, hodně se přetvařoval, bylo to na něm vidět,“  říká Žaneta.

Zároveň jí Výměna ale i důležitého dala něco dala – změnila díky ní přístup k dětem. „Ano, uvědomila jsem si hodně věcí. Že jakoby k těm dětem se musím chovat úplně jinak. Otočila jsem to to hodně. Hodně se svým dětem věnuju, co to jde, tak se snažím být s těma dětma,“  říká Žaneta.

Všechny epizody Výměny manželek si můžete připomenout na Voyo! 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady