Pro jednoho zážitek, pro druhého peklo! Jak se daří rodinám tři roky po Výměně?

Populární reality show Výměna manželek si projde celá řada rodin. Některé z nich si to užijí, jiné zažijí peklo. Jak na to vyměněné manželky vzpomínají po třech letech od natáčení?

Přítelkyni si Petr našel jinou, ale Renata účasti ve Výměně nelituje: „Líbilo se mi to. A na Výměnu se dívám pořád.“  Více ve videu výše.

Agrese, ponižování a hádky. I na to ve Výměně někdy dojde. „Ty buď ráda, že nejsi moje manželka, bys skončila brzo tady na zemi, v krvi,“ řekl Michal náhradní manželce. Jak na natáčení vzpomíná Pavla? 

Zdroj: TV Nova

​Páry se díky Výměně někdy více sblíží. A někdy se jejich cesty rozejdou. To se stalo i Janě s Pepou. „Naše cesty se rozdělily definitivně a už vlastně vůbec nejsme v kontaktu, nemáme vlastně ani kamarádský vztah,“ prozradila Jana.

​Každá rodina má své zásady a priority. Tomáš z další rodiny má jasno: „Na prvním místě je dezinfekce, na druhém místě je moje manželka, pak dlouho nic a pak je zbytek světa,“ řekl mezi osmi očima. Jak to vysvětluje Markéta? To se dozvíte ve videu.

Zdroj: TV Nova

​Po odvysílání může dojít i na nepříjemné chvíle. Své o tom ví i rodina Venduly. „Proběhlo burcování národa o tom, aby nás nahlásili na sociálku,“ říká ve videu. 

Zdroj: TV Nova

Co prozradila Lucie o náhradním manželovi? „Když jsme byli sami, tak se choval normálně, on se takhle idiotsky choval jen na kamerách,“ říká. Více ve videu níže.

Zdroj: TV Nova

Všechny epizody Výměny manželek si můžete připomenout na Voyo! Ukázky a bonusy najdete na Nova Plus.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady