Výměna manželek plná emocí: Doznání o domácím násilí i minimální rozpočet na jídlo

Další epizoda Výměny manželek je za námi. Prohození Aleny (27) a Lucky (32) se tentokrát obešlo bez velkých dramat. O to více prostoru ale zbylo na povídání si o partnerských vztazích, výchově dětí i uvědomění si věcí, za které by měli být účastníci vděční. Prostor dostala i traumata z dětství.

Dvě rodiny, dva druhy problémů

Obě rodiny jsou si blízké věkem i stářím dětí. Zde ale jejich podobnost končí. Alena (27), která žije v Hlinsku s Honzou (34) a Amálkou (4), momentálně prochází nejen finanční, ale i partnerskou krizí. Kvůli koronaviru totiž její manžel kuchař přišel o značnou část příjmů a ani Alena nemůže po mateřské dovolené sehnat práci. Napjatá atmosféra tak zákonitě dusí i jejich vztah. Alena Honzovi vyčítá, že se nevěnuje své dceři, ji samotnou bere jako samozřejmost a navzájem si už prakticky nepovídají.

Jistými problémy si prochází i Lucka (32), která žije s Michalem (32), Míšou (4) a Matyáškem (19 měsíců) v Nehvizdech u Prahy. I když manželé svůj vztah popisují téměř jako idylický, občas se hádají kvůli výchově dětí. Lucka tvrdí, že Michal je někdy až moc přísný. Michalovi naopak připadá, že ho jeho temperamentní žena bere jako třetího syna.

Vážit si dobrého bydla i hodných dětí

Obě ženy si brzy uvědomí, co jim v rodině schází a co naopak doposud braly jako samozřejmost. Zatímco Alena popsala svou vlastní dcerku Amálku jako malého ďáblíka, netušila, jakou čest bude mít s malými čertíky Míšou a Matyáškem. Hlavně starší ze synů si ze slova NE nedělá příliš velkou hlavu, a tak měla nebohá Alena už od rána hlavu doslova v pejru. Naproti tomu je Lucie v původní domácnosti zaskočená tím, jak moc je Amálka hodné a samostatné dítě, které si dokáže hrát samo, ale zároveň toho na její věk příliš mnoho nenamluví. Pokud byla Amálka skoupá na slovo, ani s nakupováním to v náhradní rodině není příliš slavné. Lucie musela do konce Výměny vyjít s tisícovkou a pečlivě zvažovat, čím naplní lednici.

Zdroj: TV Nova

Šokující doznání Aleny

Kromě financí ovšem došlo i na ožehavá témata a srdeční záležitosti. Alena náhradnímu manželovi Michalovi u snídaně vyklopila, že jim s manželem milostný život příliš neklape. Dokonce zjistila, že si na internetu tajně sháněl prostitutky. Další šokující doznání pak z Aleny vypadlo při návštěvě koní, na kterých jako malá jezdila, ale musela skončit kvůli několikrát zlomené noze. Alena se svěřila, že jednou jí stejný úraz způsobila i její vlastní matka. A padala slova o tom, jak ji surově bila a týrala i po psychické stránce. Jak šlo vidět, odloučení od rodiny v ní probudilo vzpomínky, které by raději zapomněla. 

Stejně tak i Honza rozebral s Luckou vztahovou krizi, kterou doma mají. Z té vinil hlavně Aleninu negativní povahu, kvůli které má potřebu zaměřovat se jen na to špatné a dělat doma zbytečné dusno. 

Zdroj: TV Nova

Udobření mezi osmi očima i odmítnutá pomoc

Po opětovném shledání a zasednutí ke společnému stolu se nyní mohou rodiny těšit na nové začátky. Honza slíbil Aleně, že s ní zajde na párovou terapii a probral s ní i možnost nové práce, kterou pro ni během Výměny sehnal. Lucka Aleně navíc nabídla obálku s poukázkou do supermarketu, kterou však Alena odmítla. 

Dívejte se na další díl Výměny manželek ve středu 8. června od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo! Na Nova Plus sledujte bonusy a ukázky. 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady