Špína, plíseň a lži. Výměna manželek se opět neobešla bez dávivého reflexu

Výměna manželek se tentokrát nesla v duchu klení, čistících prostředků a většího než malého množství plísně. Místa si tentokrát prohodily Veronika (42) a Iva (34), jejichž životy už by nemohly být odlišnější. Zatímco Veronika žije na zanedbaném statku se slepicemi, králíky, kočkami a psy, Iva si potrpí na pořádek a jako silná žena se nezalekne se ani temperamentního manžela Mirka (33), který se nebojí zvednout hlas. Obě rodiny čekala velká změna i šok, u kterých nadávky i dezinfekce lítaly proudem.

Domov jako z filmu... hororového. Celý díl najdete zde!

Veronika si příjezd do uklizeného rodinného domku u Mladé Boleslavi pochvalovala. Sama prý miluje pořádek, ale za uklízecího fanatika se nepovažuje. O tom se ostatně přesvědčila i sama Iva, která si s ní prohodila místo na jejich farmě. Ta podle Ivy vypadala už zvenku jako z hororu. Opravdová hrůza ale na Ivu přišla až po příchodu dovnitř. Z každého koutu na ni totiž křičela zatuchlina, smrad a plíseň, která obklopovala i pro ni vyhrazené lůžko. I když se Martin snažil pro náhradní manželku vysát pavučiny a vytřít podlahu, k její spokojenosti to moc nepomohlo. Pravý horor ale Ivu teprve čekal. Před tím, než posbírala odvahu k tomu usednout na záchod, jej totiž musela pořádně vyčistit a otestovat tak svůj dávící reflex. Záchod byl přitom po dlouhé roky prakticky netknutý – bohužel netknutý štětkou i mycími prostředky.

FOTO:  TV Nova

Lež má u náhradního manžela krátké nohy

Zato na druhé straně Výměny si Veronika svou náhradní rodinu užívala. Nejen, že jí manžel Mirek připravil snídani, ale podle manuálu si od něj mohla poručit i oběd dle svého gusta. Zdánlivě idylické spolužití ale brzy začaly narušovat první rozpory. Veronice vadila Mirkova záliba v pivu, na které údajně chodí 4x až 5x týdně. Temperamentnímu náhradnímu manželovi naopak vadilo to, že Veronika nemyla nádobí v myčce a nechávala malou Miu poletovat v půlce listopadu bez bundy. Poslední kapkou oleje do temperamentního ohně bylo i údajné Veroničino lhaní.

Zdroj: TV Nova

​Podle internetu mu totiž neříkala pravdu nejen o vlastnictví jejich statku, ale ani o její minulosti. Zdá se, že důvěra mezi ní a Mirkem byla navždy zlomená. Nejraději by byl, kdyby si Veronika zalezla nahoru do komůrky a už mu nechodila na oči. Zmínil tuto událost i mezi blížícíma se osmi očima?

Na slovíčko...

Je to tady, konečně se všichni dočkali konce! Veronika zřejmě pojala Výměnu manželek jako dovolenou a k fungování Veroničiny domácnosti neměla žádné poznámky. To se ovšem nedalo říct o Ivě. Výtky samozřejmě putovaly nejen na špínu a nepořádek, ale i k jejich holčičce Míše, která by si podle ní zasloužila více péče ze strany rodičů. Mirek samozřejmě neváhal zmínit to, že je podle něj Veronika lhářka, která mlžila jak ve vztahu k vlastnímu muži, tak o vlastnictví jejich malé farmy. I přes drsná nařčení však Veronika pouze mlčela a s některými připomínkami dokonce souhlasila.

Výměna manželek se tak klasicky neobešla bez menšího konfliktu. Jako tradičně ale rodinám přinesla uvědomění, že si musí především vážit toho, co mají. U Ivy je to čistý domov, milující rodina a voňavý manžel. U Mirka hlavně existence „koulí“, jejichž sílu hodlá uplatnit i při důslednějším prosazování úklidu v domě. 

Zdroj: TV Nova

​Kam nás výměna manželek zavede tentokrát? Na další premiérový díl Výměny manželek se můžete těšit ve středu 1. června od 20:20 na Nově, nebo už teď na Voyo! Co víc, na Nova Plus najdete mnoho bonusů i ukázek, které jinde neuvidíte!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady