Vyhrocená situace mezi vyměněnými manželkami! Proč se do sebe nyní pustily?

Příběh po Výměně manželek nabral nové obrátky. Ačkoliv se během deseti dní zdálo být na obou stranách vše idylické, ukázalo se, že opak je pravdou. Vlaďka a Katka si totiž po Výměně vjely do vlasů. Vše vygradovalo po odvysílání dílu!

Výměna manželek má nečekanou dohru. Při natáčení působila jako hlavní problém situace s třináctiletou Míšou, kterou trápilo nízké sebevědomí. To nedalo spát náhradní mamince Katce. I když i Vlaďka chtěla udělat svou dceru šťastnou a doufala, že právě Výměna jim pomůže ke změně, po natáčení bylo vše jinak. Katka se TV Nova svěřila v rozhovoru s tím, že Vlaďka jí zpětně většinu věcí vyčetla. Třeba právě nabarvení vlasů mladé Míši. „Ve finále mi Vlaďka napsala, že jsem jí zničila vlasy, proč jsem jí je barvila. Že měla v hlavě strupy, což vím, že neměla, protože jsem jí ty vlasy i upravovala,“ popsala Katka.

To ale nebylo vše. Zmíněná slova si Katka nenechala líbit, a proto neváhala připomenout Vlaďce, co u ní doma není v pořádku. Následně se Vlaďka rozhodla kontakt nadobro utnout. „Já jsem v tu chvíli byla opravdu nepříjemná a vyčetla jsem jí všechno,“ dodala Katka s tím, že jí Vlaďka zničila oblečení pro malou dceru Sofii, ale také se pozastavila nad prošlým jídlem, ze kterého nevědomky u druhé rodiny vařila.

FOTO:  TV Nova

Vlaďka se po odvysílání Výměny manželek rozhodla promluvit také prostřednictvím komentářů na sociální síti. Do Katky se obula: „Před kamerami to jen hráli. Ve skutečnosti jsou strašně zlá rodina,“ napsala Vlaďka s tím, že je ráda, že to deset dní s Jirkou vůbec vydržela.

Svůj názor na nastalou situaci okomentovala také fanynka Výměny manželek Lucie: „Výměna skončila a maminky se v rozhovorech po zavolání štábu budou navážet jedna do druhé. Přitom obě byly super mámy, co se o svou rodinu staraly a dětem dávaly lásku.“ Co se skutečně odehrálo a na čí straně je pravda, už se nikdo nedozví. Každá z náhradních manželek vidí totiž celou situaci naprosto odlišně.

Zdroj: TV Nova

Dívejte se na další premiérový díl Výměny manželek ve středu 25. května od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo! Na Nova Plus pak najdete bonusy a ukázky.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady