Alkohol, sprosté nadávky a napětí! Výměna manželek je zpět

Po vánoční pauze se na obrazovky TV Nova vrací i oblíbená reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jak si veganka Romana, která touží po uznání, poradí se šesti dětmi a svérázným tatínkem. A na druhé straně, jestli bude Petře vyhovovat naprosto odlišný životní styl s jedním dítětem.

V nové epizodě Výměny manželek se setkáte s rodinou, která žije v Karlových Varech, tedy s Romanou (26), Ondrou (34) a Honzíkem (4). Do Výměny přihlásila rodinu Romana hlavně proto, aby si Ondra uvědomil, jak se má dobře. Ondřej je kvůli práci často v zahraničí, a když je doma, údajně nic nedělá. Oba jsou temperamentní, takže se dost hádají.

​Na druhé straně poznáte Petru (32), Vláďu (40), Adrianu (10), Lukáše (9), Terezu (7), Davida (6), Vendulku (4) a Elišku (7 měsíců), kteří žijí v Orlové. I v této rodině přišla s nápadem přihlásit se do pořadu manželka. Přála by si, aby byl Vláďa více aktivní v domácnosti, a hlavně aby trochu méně pil. Jediné, s čím pomáhá, je totiž vaření, zbytek starostí je na Petře.

Každá z rodin má nejen jiný přístup k životu jako takovému, ale i k výchově dětí. Asi největší šok tentokrát čeká na veganku Romanu, která bude mít na starost šest dětí.

Nejtěžší pro ni ale bude vycházet s náhradním manželem Vláďou. Romaně vadí, že Vláďa před dětmi mluví sprostě a moc pije. Nastolila tedy pravidlo, podle kterého musí Vláďa za každé sprosté slovo dřepovat. Jak se s tím vypořádá Vláďa?

Sledujte tento díl Výměny manželek ve středu večer na Nově nebo už nyní na portálu Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady