Skryté talenty hvězd tureckých seriálů: Kdo vás obhájí u soudu a kdo zachrání před žralokem?

V Turecku patří mezi veliké hvězdy, ale podařilo se jim prorazit i do zahraničí. Herci ze seriálu Zasněná láska, Velvyslancova dcera nebo Láska, rozum, pomsta se kromě herectví věnují i dalším aktivitám. Kdo z nich umí plynně italsky? A kdo se živil tancem?

Zamilované pohledy, vtipné scény i dramatické momenty – to vše nabízí turecké seriály, na které se mohou dívat i čeští diváci. A právě oni si oblíbili hlavní hrdiny těchto seriálů. Jejich představitelé se v soukromém životě rozhodně nenudí.

Zasněná láska

Demet Özdemir se proslavila rolí dívky Sanem v Zasněné lásce. Kromě herectví umí také tancovat. Objevila se například ve videoklipu tureckého zpěváka Mustafy Sandaly a tancovala v taneční skupině. Na Instagramu zveřejnila také video, kde ukázala, že tanec má opravdu v krvi.

Can Yaman se stal idolem žen, které na něj čekají na ulicích a nechávají si od něj podepsat například horní část těla. Yaman není jen pěkná tvářička, vystudoval na univerzitě právo a chvíli pracoval jako právník. V herectví se však našel a teď natáčí jeden seriál za druhým. Dokonce i v Itálii, kde nemá problém se domluvit. Mluví plynně italsky i anglicky. Ve volném čase se věnuje sportu a charitě.

Zasněná láska
Can Yaman a Demet Özdemir v seriálu Zasněná láska.  |  FOTO:  TV Nova

Velvyslancova dcera

Engin Akyürek je považován za jednoho z nejlépe placených tureckých herců. Vystudoval historii a momentálně je propírán médii ohledně možného vztahu s Demet Özdemir, se kterou hraje v seriálu Adım Farah a která je čerstvě rozvedená. Diváci si prý všimli jejich vášnivých pohledů. Pokud byste chtěli vyrazit s Akyürekem na rande, mohl by vás vzít do přírody, na dobré jídlo nebo k moři, kde byste se společně potápěli. Určitě se nemusíte bát ponořit se s ním do hlubin, jakožto trénovaný potápěč by vás měl zvládnout ubránit i před žralokem!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Engin Akyürek (@enginakyurek)

Po boku Akyüreka se ve Velvyslancově dceři v hlavní roli objevuje Neslihan Atagül, kterou při natáčení seriálu trápily zdravotní problémy. Kvůli syndromu propustnosti střev musela ze seriálu odstoupit a nahradila ji herečka Tuba Büyüküstün. Podle Instagramu je vidět, že herečka ráda cestuje i spolu s manželem Kadirem Doğulu.

FOTO:  TV Nova

​​Láska, rozum, pomsta

Novinkou na Voyo je seriál Láska, rozum, pomsta, ve kterém se v hlavní roli objevuje herec Ilhan Sen. S ním by se člověk rozhodně nenudil. Herec umí hrát fotbal, basketbal, rád se dívá na filmy nebo čte. A vystudoval stavební inženýrství, takže manuální práce se také nebojí. Umí jezdit na koni nebo hrát na kytaru.

Se Senem hraje v hlavní roli Burcu Özberk, která vystudovala herectví. V soukromí se věnuje cestování, ze kterého dává fotky na Instagram. A také se nebojí adrenalinu. Vyzkoušela si jízdu na skútru nebo akrobatické létání. A umí si ze sebe udělat i legraci. V jednom z příspěvků se pokusila kouzlit.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Burcu Özberk (@burcuozberk)

Láska, rozum, pomsta
Láska, rozum, pomsta  |  FOTO:  TV Nova

Zasněnou lásku, Velvyslancovu dceru a Lásku, rozum, pomstu sledujte na Voyo, kde najdete další turecké seriály.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady