• Pořady
  • Voyo
  • Vyšehrad: Fylm se přiřítil jako lavina na Voyo! Je plný nekorektního humoru, sexu a drog

Vyšehrad: Fylm se přiřítil jako lavina na Voyo! Je plný nekorektního humoru, sexu a drog

Vyšehrad: Fylm se konečně přiřítil na Voyo! Julius „Lavi“ Lavický, který v sobě zosobňuje všechno dobré i zlé z českého fotbalu, se z internetového seriálu dostal až do vlastního snímku. A je to pořád ta samá zběsilá jízda, protože si v něm nikdo nebere servítky, korektnost je sprosté slovo a na diváka se neustále chrlí vtipy.

Julius „Lavi“ Lavický jde opět z jednoho průšvihu do druhého. Sice postoupil s Vyšehradem do druhé ligy a chystá svatbu se svou přítelkyní Lucií, ale zaplete se s lichváři a musí se postarat o svého nově nalezeného syna. A skloubit tohle všechno dohromady nebude vůbec žádná legrace. Respektive bude, takže se raději připoutejte, protože takovou jízdu jste v českém filmu už dlouho nezažili!

Jakub Štáfek jako Julius „Lavi“ Lavický

Talentovaného, ale ne příliš rozumově nadaného fotbalistu Laviho ztvárňuje naprosto dokonale herec Jakub Štáfek. On sám z velké části také stojí za vznikem této postavy. Od působení v seriálu Ulice ušel dlouhou cestu. Mladého Matěje Jordána byste v něm dnes už poznali jen stěží.

FOTO:  TV Nova

Sport, sex, alkohol, drogy

O sportovním prostředí má herec dobré povědomí, díky čemuž se mu daří věrohodně napodobit vlastnosti a chování některých fotbalových hvězd. Když jim už sláva a práce leze na mozek, začnou pak kromě sportu ve velkém holdovat také sexu, alkoholu a drogám a tyhle položky se neustále opakují, lhostejno, v jakém pořadí.

FOTO:  TV Nova

Co role, to známá tvář

V tomto případě platí, že co role, to známá tvář. Až se skoro nabízí otázka, jak se tvůrcům podařilo přemluvit tolik renomovaných herců, aby šli do tak bláznivého projektu. Jako agent Jarda se opět představí Jakub Prachař. Postavu jeho otce si střihl jeho skutečný otec – herec David Prachař. A do filmové rodinky k sobě přijali ještě Ivanu Chýlkovou, která zažije s Lavim velmi pe(p)rné chvilky.

FOTO:  TV Nova

Jiří Ployhar ml. zůstal coby trenér a nechybí ani majitel klubu v podání Ondřeje Pavelky. Ve snímku můžete dále vidět například Veroniku Khek Kubařovou, Jaroslava Plesla, Davida Novotného či Miroslava Hanuše. A za zmínku určitě stojí i nadaný Jakub Jenčík, který hraje překvapivě inteligentního syna Laviho.

FOTO:  TV Nova

Svatby ve filmu i ve skutečnosti

Snoubenku fotbalisty ztvárňuje zase Šárka Vaculíková, která se o prázdninách provdala za herce Ondřeje Krause. Toho můžete shodnou okolností vidět v nové pohádce Zakletá jeskyně. Ještě o měsíc dříve než herečka do toho praštil její filmový manžel Jakub Štáfek. Takže to vypadá, že co si spolu vyzkoušeli nanečisto, do toho se potom pustili se svými partnery i ve skutečnosti.

Sraz sportovců

Ve filmu se objeví tolik sportovních hvězd pohromadě jako nikde jinde. Většina z nich bez problémů souhlasila s natáčením, protože naprosto zbožňují původní seriál. Těžko byste u nás totiž hledali nějaký podobný, který tak výstižně satirizuje současné sportovní prostředí. Všimnout si můžete například Vladimíra Šmicera, Jana Kollera, Ondřeje Pavelce, Radka Gudase, Tomáše Rosického, Tomáše Řepky či Jakuba Voráčka.

FOTO:  TV Nova

Lavi se řítí se jako lavina

Za úvodní znělkou s názvem Lavina stojí rapper a komik Vojtěch Záveský alias Vojtaano. Stačí ji jen zaslechnout a už se jí celý den nezbavíte. Podobně chytlavý byl před pár lety jeho hit o Budulínkovi, který to natřel Galantnímu jelenovi a stal se pánem celého lesa. Tento interpret nedávno také soutěžil v Na lovu: Hvězdný speciál. S písní o nadějném lvíčeti, které příliš brzy objevilo výčep, vystoupil dokonce letos na předávání hudebních cen Český slavík.

Vyšehrad: Fylm sledujte na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady