Velké novinky v pořadu Co na to Češi: Tomáš Matonoha prozradil, na co při stavbě nového studia zapomněli!

Jak si už diváci mohli všimnout, studio pořadu Co na to Češi prošlo velkou změnou. Čím je studio jiné? Jak se libí moderátorovi pořadu Tomáši Matonohovi? A na co při jeho stavbě zapomněli?

Do dalšího roku vstoupil pořad Co na to Češi v novém kabátě. V čem je studio, kde se pořad už od roku 2016 natáčí, jiné? Například stoly, za kterými stojí soutěžící, se posunuly k sobě o 45 centimetrů. „Ten hlavní rozdíl, který je k lepšímu, že je to tady menší a mám všude blíž. A jde i líp slyšet,“ řekl moderátor. „Ale největší rozdíl je v mém nástupu. Tady nastupuju zpoza takové stěny. Oni když to postavili, tak mi tam neudělali vchod...“ řekl moderátor, na co se při stavbě zapomnělo.

Tomáš Matonoha soutěží provází od samého začátku v roce 2016. I po tak dlouhé době, může pořad stále diváky překvapovat. „Zrovna dneska jeden ze soutěžících ve finálových odpovědích řekl jednu neskutečnou blbost. To je koření této soutěže, pod tlakem, pod napětím.“

Ne všichni ale ví, že diváci mají možnost do pořadu přispět svými originálními otázkami! Ty mohou posílat na facebookové stránky pořadu nebo přes email. Už jich přišlo nespočet a tvůrci pořadu jsou za to vděční. „Těch otázek chodí strašná hromada. Řadu z nich už jsme do soutěže zařadili,“ prozradil dramaturg pořadu Marcel Šůcha.
 

Zábavný pořad Co na to Češi můžete sledovat každý všední den od 17:30 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Co dělá kouzelník se svou asistentkou? Odpověď soutěžící vyvolala sexuální choutky

VIDEO: S čím si hrají děti ve vaně? Odpověď soutěžícího byla šokující. ´Aby nás nezrušili,´ hrozil se Matonoha

Sexuální napětí v pořadu Co na to Češi: Kteří muži jsou nejlepšími milenci? Soutěžící šokovala. VIDEO

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Volejte Novu

Články k pořadu Volejte Novu

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady