PODZIMNÍ DEPRESE? Představitelka Tien z Ordinace na ně má originální lék! A co ostatní tváře Novy?

Podzim kromě studeného a sychravého počasí může leckdy přinést také takzvané „podzimní deprese“. Trpí jimi také tváře televize Nova? A jak si s případnými chmury poradí?

Léto už je dávno pryč a krásné počasí vystřídal chlad a déšť. Doba, kdy se dny pomalu zkracují a rána prodlužují, však může mít nepříznivý vliv na duševní zdraví. Řeč je o podzimních depresích, které ke konci roku sužují nejednoho z nás. Jak jsou na tom hvězdy televize Nova? 
 

Jan Kopečný, účastník čtvrté řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas, se podělil o své zkušenosti s podzimním neduhem: „Já prostě nemám rád zimu, takže jak začne podzim a začne se venku smrákat a padat sníh, tak to je opravdu náběh na depresi.“
 

Zato Milan Peroutka, který snad ani neví, co špatná nalada je, má trošku věděčtější názor. „Já si myslím, že to je takový terminus technicus. Deprese může přijít kdykoliv, stejně jako nemusí. Já myslím, že podzim je hezký období,“ rozpovídal se řidič Nova Taxi.

 

Jaroslava Stránská ze seriálu Policie Modrava by byla nejradši, kdyby sluníčko svítilo až do Vánoc. Není toziž vůbec přiznivcem zimy. „Jsem unavenější a otrávenější,“ dodala. 

FOTO:  TV Nova

A co taková Ha Than Guyen, představitelka sestřičky Tien ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2? Ta přišla s nejvíce překvapujícím receptem proti depresi! Jakým? V reportáži najdete odpověď!

Svoje tipy a triky prozradili také Rey Koranteng, Petra Svoboda anebo Eliška Dohnalová. Podívejte se na video!
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

LOVEMAKER Milan Peroutka: Prozradil, jakou ´voňavku´ používá a co říkají slečny, když ji ucítí

DĚTSTVÍ HVĚZD NOVY: Etzler průšvihář, Partyšovou zranil spolužák a Tien z Ordinace stavěla gumové tanky!

Sdílet

Články k pořadu Volejte Novu

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady