VIDEO: Velká zkouška pro Sunnyho! Odolalo snídaňové štěně všem nástrahám?

Miláčkem diváků se už od začátku stalo snídaňové štěně Sunny. I když – dá se vůbec ještě říkat štěně? O prázdninách poctivě trénoval a hlavně pořádně vyrostl! Poslouchá stále tak, jak má?

Za puberťákemn Sunnym pravidelně vyrážela reportérka pořadu Volejte Novu, aby divákům a fanouškům snídaňového štěněte umožnila pohled na to, jak roste, jak si užívá prázdniny a jaké úkony se naučil. Spolu s trenérkou Kateřinou Kadlecovou vyrazili do obchodu, kde se každý pes musí cítit jako v nebi!

FOTO:  Instagram

Vzít s sebou do obchodu psa je pro mnohé lidi noční můrou. Když jde ale o asistenčního pomocníka, který musí fungovat jako nepostradatelná opora pro svého pána, je nutné, aby se podle toho uměl chovat.
 

„Tak ten pejsek nesmí rušit, musí následovat vozík, nebo svého pána. Pokud ho ten člověk někde odloží, aby si nakoupil, tak tam pejsek musí zůstat ať se děje cokoliv a páníček se pro něj vratí,“ vysvětluje Kateřina. Takže Sunnyho čekala velká zkouška v masně! Odolal?
 

A v obchodě se zvířecími radostmi se projevila Sunnyho velká slabost. O co jde? Podívejte se na reportáž, u které se určitě pobavíte!

NEPŘEHLÉDNĚTE

SNÍDAŇOVÉ ŠTĚNĚ V AKCI: Jak mu to v rušných ulicích šlo? Předvedlo tento úžasný kousek!

VIDEO: Pes umí nakupovat! Cože? Ano, důkazem je Sunny. Zaplatí i odnese nákup!

Sdílet

Články k pořadu Volejte Novu

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady