Z RÁDIA DO TELEVIZE: Jak se nová rosnička Kateřina Říhová připravuje na televizní obrazovku?

Po boku moderátorek počasí Terezy Juščíkové a Kateřiny Němcové se postaví nová tvář! Už od 2. května budou diváci na obrazovkách vídat sympatickou Kateřinu Říhovou. Jak se na své první moderování chystá? Podívejte se na VIDEO.

Už od 2. května budou diváci televize Nova vídat na obrazovkách tvář Kateřiny Říhové! Sympatická moderátorka nám během poctivého tréninku na své první moderování počasí prozradila, jak dlouho už se připravuje a na co se těší. V relacích o počasí se bude střídat s moderátorkami Kateřinou Němcovou a Terezpu Juščíkovou.

FOTO:  Instagram

Celé čtyři měsíce už Kateřina dochází do televize, aby se naučila, jak se vlastně takové předpovědi počasí přiravují, jak se před kamerami pohybovat a hlavně, jak provádět ty správné pohyby, bez kterých se rosničky neobejdou.

FOTO:  TV Nova

Katce je 29 let a má za sebou dlouholetou moderátorskou zkušenost z rádia, v současné době pracuje už šestým rokem na Evropě 2. „Sféra médií mě lákala už od malička. Nicméně, kdyby mi někdo před rokem řekl, že budu uvádět Počasí na Nově, asi bych mu nevěřila. Je to pro mě velká výzva. I v tom ohledu, že jsem už všem blízkým slíbila, že budu předpovídat jen hezké počasí. Tak snad mi to vyjde alespoň při prvním vysílání," říká Katka.

FOTO:  TV Nova

Od brzkých ranních hodin tak moderátorka každý den sedí u počítače a připravuje se na svou televizní premiéru v roli rosničky.
 

Co o sobě ještě prozradila? To zjistíte z videa!

ČTĚTE TAKÉ:

NOVĚ VE SNÍDANI S NOVOU: Krásná moderátorka, roztomilá posila a několik novinek!

POSILA ZPRAVODAJSKÉ RELACE: Jak Karel Kopeček hodnotí svou novou roli v TN2?

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Volejte Novu

Články k pořadu Volejte Novu

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady