HOLKY POD ZÁMKEM: Video odhalující drsný život v ženské věznici

Příběhy odsouzených žen nad kterými občas člověka zamrazí! Tři věznice, silné příběhy a nespočet lidských osudů - to je pořad s názvem Holky pod zámkem, který se vrací na obrazovky televize Nova.

Všechno začalo ve vězeňském zařízení ve Velkých Přílepech. Jde o nejmenší, nejmladší a dalo by se říct i nejmírnější zařízení u nás. Trest si tady odpykává necelá dvoustovka žen.
Finanční podvody, krádeže, drogy - to všechno jsou prohřešky, ze které tu ženy sedí za mřížemi.
 

FOTO:  TV Nova

 

Jednou z nich je i Michaela, která si odpykává patnáct měsíců za svého partnera. „Vzala jsem na sebe havárku za přítele. On toho chodce neviděl, a hlavně ten chodec se ani nerozhlédl. A to auto ho vzalo jen zrcátkem, takže já jsem si myslela, že se mu nic nestalo, ale byl hodně starý, pánovi bylo 84 let a on zemřel,“ svěřuje se žena, která se musela smířit s hodně tvrdým osudem.
 

FOTO:  TV Nova

 

„V sedmi dílech uvidí diváci příběh devíti hlavních hrdinek a pár menších příběhů a myslím si, že sledovat děvčata, jak vše prožívají je hodně zajímavé,“ říká kreativní producentka dokumentární série Jana Rezková.
 

FOTO:  TV Nova


Televizní štáb strávil za mřížemi celých osm měsíců. Co všechno kamery zachytily, jaký vlastně život ve vězení je? To už brzo budete vědět i vy.
 

FOTO:  TV Nova

 

První díl dokumentu Holky pod zámkem II startuje už 10. května ve 21:35 na Nově.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Jak se dostaly do vězení? Tyto ženy si prožily, co by nechtěl zažít nikdo!

GALERIE: Unikátní dokument odhaluje pravidla přežití v ženských věznicích!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Volejte Novu

Články k pořadu Volejte Novu

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady