EMOTIVNÍ SNÍDANĚ S NOVOU: Podívejte se, jak a komu pomohla Nadace Nova. Co jí děti vzkazují?

Společnost zřízená televizní moderátorkou Kristinou Kloubkovou se snaží vykouzlit úsměv ve tvářích dětí, které potkal nelehký osud. Jak dětem tentokrát pomohli a s kým jsme spojili síly?

Nadace Nova přináší dětem úsměv. A proto se úterní speciální díl Snídaně s Novou nesl ve znamení pomoci těm nejmenším. Pozvání do pořadu přijala nejen patronka celého projektu Kristina Klobouková a předsedkyně Anna Suchá, ale také děti s maminkami, kterým se tolik potřebné pomoci nedostává. Podařilo se. Věnované dary vykouzlily úsměv na tváři nejen dětem, ale zároveň i jejich milujícím rodičům.

FOTO:  TV Nova

„Požádat o pomoc může kdokoliv, protože naše nadace pomáhá ve více sférách. Pomoc směřujeme do čtyř oblastí: zdraví, vzdělání, domov a humanitární pomoc. Každá z nich má zásadní vliv na život a štěstí dítěte. A tyto aspekty mají přímý důsledek na budoucnost a uplatnění v dospělém životě,“ říká patronka nadace Kristina Kloubková.

FOTO:  TV Nova

Společně s Nadací Nova se spojili pořadatelé překážkového závodu Spartan Race. Spojením těchto, na první pohled nesourodých, organizací vznikl velice zajímavý a nevšední projekt. V nelehkých životních situací musí děti a jejich rodiče mít odhodlaní se postavit všem výzvám a přeskakovat překážky jako nepřemožitelní Sparťané. A proto vznikl pro děti jejich vlastní den i závod, kde nezáleží kdo bude první nebo poslední. Je to prostě jenom speciální den pro velmi speciální děti.

FOTO:  TV Nova

Ve Snídani s Novou se objevil i dědeček Sporer se svými vnuky, kterým Nadace Nova předala peníze, které rodině jistě trošku uleví.  „Chtěl bych, aby si lidé pomáhali, aby se na sebe neškorpili, a aby si nezáviděli, protože život je krásný ale krátký,“ přeje si pan Sporer.

FOTO:  TV Nova

Ve videu se podívejte na příběhy Davídka, Ondráška, Pepíka a Verči, kterým osud postavil do cesty hned několik překážek.

Pokud ve svém okolí znáte někoho, kdo by pomoc Nadace Nova potřeboval, neváhejte se ozvat. Více informací najdete ZDE.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Vzhůru z gauče se seriálem RunTour a během Nova Run 5

VYPILO VAŠE DÍTĚ ČISTICÍ PROSTŘEDEK? Nepanikařte! Tady je návod, jak rychle jednat

Sdílet

Články k pořadu Volejte Novu

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady