POPRASK V CHART SHOW: Kvůli Yemimu se muselo zastavit natáčení. Marek Ztracený prozradil, proč!

To je ale partička! Simona Krainová, Marek Ztracený a Yemi způsobili během natáčení Chart Show pořádný poprask! Z toho se Libor Bouček dlouho vzpamatovával.

Ani v tomto díle Chart Show nebude nouze o vystoupení, díky kterým si někteří jistě vzpomenou na svá školní léta, někteří zase na protančené noci. A vzpomínat budou i známé tváře. Přijetí do pořadu přijala modelka Simona Krainová, světové proslulý choreograf Yemi a zpěvák, kterému ke kolenou padají fanynky napříč mnoha generacemi.

FOTO:  TV Nova

Do sedačky vedle Libora Boučka totiž usedne Marek Ztracený, který prozradil, jak si podle něj Libor Bouček jako moderátor vede. „Tak já mám Libora hrozně rád, myslím že on byl ten první, kdo v rádiu zahrál písničku Ztrácíš, tak se o tom do teď bavíme. Baví mě, jak to dělá a myslím, že je číslo jedna v ČR. Mimochodem uvidíte nejzoufalejší výraz Libora Boučka ever, když dostane zásah šlehačkou, ale nechci předbíhat.“

FOTO:  TV Nova

Šlehačková bitva způsobila produkci Chart Show poměrně velké problémy a natáčení nabralo značný skluz. Libor Bouček totiž dostal plný zásah porcí šlehačky! Jeho oblek tak museli nechat vyčistit a pak teprve v natáčení dílu pokračovat.

FOTO:  TV Nova

Zpěvačku Debbi a rapera Lipa svedla dohromady hudba, od té je to ale mnohdy jen kousek k milostnému vzplanutí! Nepřeskočila mezi nimi za léta spolupráce jiskra?

Na to všechno najdete odpovědi ve video reportáži.

Žebříček těch nejlepších duetů v Chart Show a pořádnou porci našlehané zábavy si nenechte ujít už DNES večer na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JAK TO MAJÍ V SOUKROMÍ? Zpěvačka Debbi promluvila o vztahu s rapperem Lipem

ZPOVĚĎ NAOSTRO: Simona Krainová promluvila o své bývalé nejlepší kamarádce! Co o Daře Rolins řekla?

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Volejte Novu

Články k pořadu Volejte Novu

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady