Magazín Víkend se vrací jako samostatný pořad! Jaká výrazná změna ho čeká?

Na obrazovky TV Nova se už 8. května vrací publicistický pořad Víkend. Diváci se na něj mohou těšit každé pondělí ve 22:30, tedy po odvysílání dvou dílů oblíbeného seriálu Specialisté.

„Před časem se magazín Víkend stal součástí Víkendové Snídaně. Lineární televizní vysílání je ale živý organismus a my jsme se nyní rozhodli, že vrátíme Víkend do jeho původního slotu, abychom vyslyšeli nové potřeby programu, a hlavně prosby diváků, jejichž zpětná vazba je pro nás velmi důležitá,“ vysvětluje Kamil Houska, ředitel zpravodajství a publicistiky TV Nova.

Změna v moderaci
Pořad čeká jedna výrazná novinka, v jeho moderaci se budou jednotlivě střídat tváře Televizních novin – Lucie Borhyová, Kristina Kloubková, Veronika Petruchová, Martin Čermák, Rey Koranteng a Martin Pouva. 8. května bude pořad moderovat Martin Pouva a další týden Rey Koranteng.

Je na co se těšit
„Magazín Víkend bude i nadále plný zajímavých lifestylových, kulturních i cestovatelských reportáží, nebudou chybět inspirativní lidské a podnikatelské příběhy nebo přírodní divy. Diváci se mohou těšit i na perličky z historie či vědy,“ dodává Daniel Brabec, vedoucí pořadu Víkend.

Galerie

Související videa

Lucie Borhyová
Lucie Borhyová

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Víkend

Články k pořadu Víkend

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady