Otestujte své znalosti s VÍKENDEM! Vychutnejte si jedinečnou KVÍZOVOU HRU

Otestujte své znalosti s VÍKENDEM! Vychutnejte si jedinečnou KVÍZOVOU HRU
Zdroj: TV Nova

Naše televize společně s Albi uvede 31. srpna na trh novou kvízovou hru Víkend vycházející ze stejnojmenného publicistického pořadu. Máte se na co těšit! Zjistěte více.

„Víkend patří mezi programové stálice televize Nova, vysílá se již jedenáctý rok a právě desková hra je rozšíření značky, které si pořad rozhodně zaslouží. Věříme, že si diváci hru užijí, stejně jako si užívají pořad Víkend každý týden už jedenáct let,“ říká ředitelka komunikace televize Nova Anna Suchá.
 

FOTO:  TV Nova


Víkend je oddechová kvízová hra pro všechny hráče, kteří se rádi dozvídají cokoli nového a zajímavého ze světa kolem nás. Otázky čerpají z pořadu Víkend, jehož reportáže se týkají prakticky všech oborů lidské činnosti i přírody. Na hráče čeká celkem 900 různorodých otázek rozdělených do kategorií, které byly inspirovány rubrikami pořadu Víkend. Jednoduchý herní princip a možnosti odpovědí u otázek jsou nedílnou součástí této hry, u které můžete krásně relaxovat. Nová rodinná hra bude k dostání v síti obchodů Albi za cenu 499 Kč.


FOTO:  TV Nova


Hra Víkend

Balon je symbolem romantiky, dobrodružství, touhy po objevech, ale také známého televizního pořadu Víkend, na základě kterého vznikla tato kvízová hra. Hráči se v ní, stejně jako diváci pořadu, seznámí s populárními i méně známými příběhy štěstí i tragédií, výher i proher, objevů i nezdarů. Hra Víkend obsahuje mix 900 zajímavých otázek z mnoha různých oborů lidské činnosti, které jsou rozděleny do 4 kategorií: Osobnosti, Lifestyle, Zajímavosti a Různé. Nejčastější témata se týkají osudových momentů moderních lidských dějin, přírody, techniky, medicíny nebo sportu. Víkend je hra pro celou rodinu, která vás bude těšit, bavit a inspirovat a při které si odpočinete jako o víkendu.

 

Nepřehlédněte:

Herec a moderátor Ondřej Sokol má novou roli: Je z něj drsný tajný agent!

HLASUJTE! Fandíte Jitce a Oldovi z Ulice?

Nadace Nova přináší dětem úsměv! Pomoct můžete i vy! Jak?

 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Víkend

Články k pořadu Víkend

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady