VIDEO: Složité přípravy nového pořadu Utajený šéf! S jakými komplikacemi se tvůrci museli potýkat?

Radovan Síbrt, kreativní producent nového pořadu Utajený šéf, v rozhovoru prozradil, jak probíhaly přípravy jedinečného projektu. Co bylo pro tvůrce nejtěžší?

Televize Nova již 25. dubna uvede první díl české verze jedné z nejúspěšnějších světových reality show. Pod názvem Utajený šéf se divákům představí jedinečný pořad, ve kterém se v jednotllivých epizodách vydají šéfové v přestrojení mezi své zaměstnace. Co si od toho slibují? Chtějí se na chod svých firem podívali ze zcela jiného úhlu!

FOTO:  TV Nova

Radovan Síbrt, kreativní producent nového pořadu Utajený šéf, v rozhovoru nastínil, jakým způsobem probíhal výběr šéfů a majitelů nejrůznějších firem, kteří měli zájem o účast v pořadu a začlenění se mezi své zaměstnance. „Ta cesta byla dlouhá a komplikovaná. Je tam spousta faktorů, ke kterým se musí přihlížet, a hlavně je důležité, aby ti šéfové byli schopni si ze sebe alespoň částečně udělat legraci,“ prozradil.

FOTO:  TV Nova

Na konci každé epizody pak dojde k velkolepému odhalení, kdy se zaměstnanci dozví pravou totožnost nového spolupracovníka. K jakým vtipným situacím během toho docházelo? To se dozvíte ve videu.

Galerie

Na celou reportáž o novém pořadu Utajený šéf se nezapomeňte dívat v sobotu 14. dubna 2018 ve 12:35 ve Volejte Novu!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova chystá nejpopulárnější show v americké televizní historii. Do vysílání půjde už v dubnu!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Utajený šéf

Články k pořadu Utajený šéf

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady