• Pořady
  • Utajený šéf
  • Změny v nejvyšším vedení. Jak zakladatelce Zásilkovny otevřel Utajený šéf oči?

Změny v nejvyšším vedení. Jak zakladatelce Zásilkovny otevřel Utajený šéf oči?

Simonu Kijonkovou, zakladatelku Zásilkovny, zajímalo, jak její firma funguje, a proto se do ní vydala v utajení. Jak svou misi hodnotí po natáčení? A jak se jí hrála role samoživitelky?

Simona se díky roli Libušky hodně vcítila do své matky. „Jestli někdo neměl peníze na kadeřníka, manikúru nebo na make-up, tak to byla maminka. Takže zahrát roli Libušky, která byla ten stejný případ, pro mě nebylo těžké,“ svěřila se Simona.

​V roli Libušky se zaměřila na zacházení se zásilkami a vyzkoušela si práci i na těch nejnižších pozicích. Všechna pochybení, která odhalila, začala ihned řešit. Když brigádnice házela s balíčkem, neotálela a zavolala manažerovi atd.

FOTO:  TV Nova

​Jasný pohled má i na svůj život: „Z mého života by se daly napsat tři knihy. Za dětství by byl horor, druhý díl z dospívání by byl thriller a dnes prožívám pohádku s otevřeným koncem.“

Jako Libušku ji nepoznal ani její manžel. Sama sobě se ale také nelíbila. „Jsem žena a ta si zakládá na vzhledu. Snažíme se vypadat abychom se sami sobě líbily. Takže když jsem se podívala do zrcadla, tak se mi Libuška vůbec nelíbila. Vypadala jsem jako upír,“ řekla zakladatelka Zásilkovny.

​Všechny díly Utajeného šéfa najdete na Voyo. Sledovat můžete také reprízy každou středu na Nově!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Utajený šéf

Články k pořadu Utajený šéf

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady