Náhradní Utajený šéf se pořádně zapotí při úklidu toalet i u činek

V úterý 21. června večer přinese televize Nova poslední díl premiérové řady reality show Utajený šéf. Na inkognito výzkum se tentokrát měl vydat šéf společnosti Umbrella Mobility. Vzhledem k tomu, že Pavel Steiner je osoba ve firmě i mimo ni dobře známá, utajit ho pomocí kostýmu by se nemuselo povést. Na průzkum mezi zaměstnance se proto tentokrát vydá jeho spolupracovník Tomáš Halla. A čekají ho opravdu krušné chvilky.

​V image slizkého veksláka si Tomáš postupně projde několik provozů a na každém se přesvědčí, jak těžkou práci vlastně musí jejich zaměstnanci odvádět. Ať už jde o komplikované pasažéry v autobuse, neustále zvonící telefon dispečera nebo nekončící šrumec při vypravování jednotlivých autobusů na pravidelné linky. Ostatně právě tam se ukáže, jak namáhavá je ve skutečnosti práce, která se na první pohled jevila snadnou.

FOTO:  TV Nova

Tomáš bude muset autobus „vypíglovat“, aby v něm nezůstal ani jeden drobeček, a hodně nepříjemné překvapení ho čeká taky na toaletě! Vše ostatně můžete vidět ve videu výše.

FOTO:  TV Nova

​Umbrella Mobility však nepředstavuje pouze dopravce. Pavel Steiner totiž vlastní také fitness centrum a přeje si, aby Tomáš zkontroloval tamější zákaznický servis. A protože potenciální trenér musí být ve špičkové formě, inkognito šéf se v tělocvičně pořádně zapotí. A co Pavel Steiner? Vydrží celou dobu jenom mlčky přihlížet, nebo mu to nedá a osobně se navleče do kostýmu, aby si mohl fungování svých provozů otestovat?

FOTO:  TV Nova

Novou epizodu Utajeného šéfa sledujte v úterý 21. června od 20:20 na TV Nova. Nebo už teď na Voyo. Na Nova Plus pak najdete bonusy a ukázky. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Utajený šéf

Články k pořadu Utajený šéf

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady