• Pořady
  • Utajený šéf
  • Co je to tady za neupravenou máničku? No přece Utajený šéf ze Saxana Group!

Co je to tady za neupravenou máničku? No přece Utajený šéf ze Saxana Group!

V úterý 14. června přichází na obrazovky TV Nova další díl oblíbené reality show Utajený šéf. Tentokrát si práci řadového zaměstnance vyzkouší majitel společnosti Saxana Group specializující se na úklid Marek Šott. Ještě než bude moct osobně přiložit ruku k dílu, je třeba výrazně změnit vzhled. A tak šéf shodí vousy, nasadí blonďatou paruku, která vypadá, jako by hřeben považovala za sprosté slovo, a celkový vzhled doladí brýlemi jako vystřiženými z konce minulého tisíciletí.

​Když už se maskovat, tak pořádně! Protože šéf je v rámci firmy osoba dobře známá, je potřeba důsledné přestrojení, které znemožní jakékoliv odhalení.

FOTO:  TV Nova

Krom paruky imitující neupravený a notně zastaralý účes vyfasuje šéf taky slušivou zubní protézu. A dokonce shodí i své vousy. Jakmile se ještě navrch přestrojí do lehce obnošeného a silně nepadnoucího oblečení, bývalý majitel stánku s hot dogy je rázem na světě.

FOTO:  TV Nova

​Tentokrát proběhne test v hokejové kabině, protože Marek Šott ve volném čase rád hraje. Coby vášnivého fanouška ho spoluhráči na první pohled neodhalí, při bližším zkoumání však už je jasno. A nutno podotknout, že ani sebelepší kostým není pro pátravé oči některých zaměstnanců dost. Pokojská Andrea okamžitě pojme podezření, kdo že to před ní vlastně stojí. Rozhodne se šéfa konfrontovat, anebo si nechá svá podezření pro sebe?

FOTO:  TV Nova

​Nový díl Utajeného šéfa můžete sledovat v úterý 14. června ve 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo. Na Nova Plus najdete bonusy a ukázky. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Utajený šéf

Články k pořadu Utajený šéf

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady