• Pořady
  • Utajený šéf
  • To chce silný žaludek! Utajeného šéfa čeká pozvracený záchod i mrtvé krysy

To chce silný žaludek! Utajeného šéfa čeká pozvracený záchod i mrtvé krysy

Už v úterý večer přinese TV Nova další díl premiérové řady reality show Utajený šéf. V kůži řadového zaměstnance se tentokrát ocitne Marek Šott, šéf společnosti Saxana Group, který na vlastní kůži otestuje, jak namáhavý může být úklid. Postupně ho čeká návštěva několika různých provozů a v některých narazí i na velmi nepříjemná překvapení. Úklid je zkrátka někdy pěkně špinavá práce!

Tento díl najdete už nyní na Voyo! Jak je to v jeho firmě s dodržováním předpisů, si bude Marek Šott moci ověřit v průmyslovém provozu, vlaku, hotelu i třídírně odpadu. A na každém z míst se přesvědčí, že zdejší zaměstnanci musí mít skutečně silný žaludek. Nesmí se totiž zaleknout ani špinavých, dokonce pozvracených záchodů, nebo mrtvých krys, které se skrývají mezi odpadky. Jak se bude šéf tvářit, až dostane za úkol vyčistit zaneřáděnou toaletu? Jeho reakci si můžete prohlédnout ve videu.

FOTO:  TV Nova

​A kdo je vlastně Marek Šott? Svou firmu založil firmu už při studiích na vysoké škole a za více než patnáct let její existence ji proměnil v prosperující společnost. Teď by se rád přesvědčil, že jeho představa o fungování firmy odpovídá realitě. „Mou hlavní motivací bude zjistit, jak naši zaměstnanci působí navenek, jak komunikují se zákazníkem a dodržují veškerý systém kvality, který máme nastavený,“ udal šéf Saxana Group ke své účasti v pořadu.

FOTO:  TV Nova

​Co vše zjistí o provozu i sobě samém můžete zjistit v úterý 14. 6. ve 20:20 na Nově nebo už nyní bez přerušení reklamou na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Utajený šéf

Články k pořadu Utajený šéf

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady