Překvapivé zjištění ve slévárně: Dobře maskovaný šéf odhalí, kdo ve firmě způsobuje problémy!

Už v úterý přinese TV Nova další premiérový díl nové řady reality show Utajený šéf. Pavel Janků, ředitel armaturky VAG, je ostříleným krizovým manažerem, který pomohl z problémů už nejedné firmě. Teď je jeho úkolem zjistit, proč se neustále zpožďují dodávky objednávek a firmě tak vznikají nezanedbatelné ztráty. Maskován za bývalého vězně tak důkladně, že ho nepozná ani jeho nejlepší kamarád, se vydává do útrob své firmy, aby přímo v provozu zjistil, kde je vlastně zakopaný pes...

Pavel Janků má s řešením krizí bohaté zkušenosti, nejdřív je však potřeba problém odhalit. Šéf v utajení se proto postupně vydává do všech důležitých částí provozu, aby zjistil, která ze součástí obrovského výrobního soukolí nejvíce drhne. Na své inkognito misi postupně odhaluje, co všechno je ve firmě špatně, a překvapí ho zjištění, že se nechová k zaměstnancům tak, jak by asi měla. „Zjistil jsem, že hlavní problém, který tady je, způsobujeme my jako management tím, že jim nedáváme adekvátní pomůcky, takže to máslo na hlavě máme my,“ kál se šéf po návštěvě slévárny a okamžitě po skončení směny začal situaci řešit.

FOTO:  TV Nova

​I tentokrát se diváci mohou těšit na zajímavé lidské osudy. Mimo jiné se setkají s Lukášem a Ondřejem, bratry, kterým tornádo značně poničilo dům. Oni sami navíc měli obrovské štěstí! Tornádo je dostihlo dřív, než se všichni stačili dostat do bezpečí, takže dvěma z nich nakonec život zachránila převrácená trampolína. Na jejich příběh se můžete podívat v přiloženém videu.

FOTO:  TV Nova

​V díle se objeví také otec samoživitel, který s pomocí své maminky vychovává malou dcerku, nebo dvojice mužů před důchodem, kterým však nechybí humor ani nadbytek energie.

FOTO:  TV Nova

​Nový díl Utajeného šéfa už v úterý 17. května ve 20:20 na Nově a už nyní na VOYO.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Utajený šéf

Články k pořadu Utajený šéf

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady