Eliška Bašusová se s fanoušky podělila o krásnou zprávu. Herečka, kterou diváci TV Nova znají ze seriálu Ulice, porodila. Stala se tak už dvojnásobnou maminkou.
Elišku Bašusovou diváci TV Nova byli zvyklí vídat v Ulici jako Báru Klímovou. Ta ale loni před létem odjela s Brunem za prací do Dánska. Herečka spolu s tvůrci plánovala zhruba roční přestávku v natáčení, která se ale zřejmě protáhne na delší dobu.
Bašusová nyní otevírá novou životní etapu. Se svým manželem přivítali na svět miminko. „Chtěla jsem být tentokrát opečovaná, chtěla jsem si napravit představu o zrození a chtěla jsem udělat maximum pro to, abychom z toho všichni účastníci vyšli nejen zdraví, ale i netraumatizovaní,“ napsala herečka na sociální sítě.
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Eliška už má s manželem doma syna Vendelína, který si sourozence přál a byl také důvodem, proč se herečka k rozšíření rodiny rozhodla. „Tak vítej u nás v rodině, naše malé eF,“ doplnila Bašusová. Radost z malého uzlíčku štěstí má i její tatínek, Miroslav Hanuš, který v Ulici hraje bývalého starostu Antonína Hložánka.
Herečka se redakci nova.cz před časem svěřila, že závěr těhotenství byl pro ni náročný: „Samozřejmě že ke konci už toho mám trochu plný brejle, ale musím říct, že i díky synovi a pravidelnému cvičení jsem se tentokrát udržela v poměrně dobré kondici, díky čemuž je tohle hroší období o dost snesitelnější.“