• Pořady
  • Ulice
  • JAŠKÓW POPSAL svou cestu: Malé semínko Lindy Finkové a zalévání Táni Vilhelmové

JAŠKÓW POPSAL svou cestu: Malé semínko Lindy Finkové a zalévání Táni Vilhelmové

Holá hlava, pronikavý pohled, ostře řezané rysy. Obličej předurčil Roberta Jaškówa pro role mafiánů, padouchů a násilníků. V soukromí je to otec tří dětí, vzorný manžel a vášnivý kutil. Nyní ho čeká nejtěžší zkouška jeho života, a tou je Tvoje tvář.

Vizáž ho předurčuje k rolím drsných policistů, násilníků a grázlů, i když jsou oblečeni třeba do doktorského. A přestože umí přesvědčivě ztvárnit i komediální role, je Robert Jašków jedním z nejlepších tuzemských akčních hrdinů. Takřka nikdy se nenechává zastupovat kaskadéry. Ale v Tvoji tváři mu pomoc dublera nebude ani nabídnuta.

FOTO:  TV Nova

Roberte, jaké je to být součástí tak velkého projektu, jako je Tvoje tvář má známý hlas?
No, já jsem už pár velkých projektů dělal, takže trochu vím, ale rozhodně jsem nikdy nedělal projekt tohoto typu. Nicméně se cítím skvělě, protože tým je skvělý, takže se na to moc těším. Je hezké být součástí.

Je něco, čeho se obáváte?

Ne, že bych se bál, ale rozhodně neumím nějak skvěle tancovat, ale jistá nervozita nebo adrenalin tam nepochybně bude. O tom žádná, protože nejsem z kamene. Chci si to hlavně užít, protože když už budu tři měsíce makat fyzicky i psychicky, nechci mít další překážku, kterou je strach. To tam
nemá místo.
FOTO:  TV Nova

Už jste začal s nějakým tréninkem, třeba fyzičky?
Zatím moc ne, ale určitě si na to čas udělám. Potřeboval bych, aby měl den tak minimálně čtyřicet  hodin, protože teď toho mám opravdu hodně.
FOTO:  Archiv TV Nova

Jak dlouho trvalo přemýšlení nad nabídkou jít do Tváře?
Už před rokem jsem dostal nabídku na jeden muzikál, kde dělala hlasového kouče Linda Finková. Ta se mně zeptala, jestli nechci do Tváře. Takže do mě zasela takové malé semínko, kdy jsem si říkal: Dal bych to, nedal bych to? Potom jsem se podíval na pár dílů nebo jsem například mluvil s Táňou Vilhelmovou. Pak mě oficiálně oslovili. Následovalo dlouhé řešení a rozhodování. No, a když jsem se dozvěděl, kdo tam bude, tak jsem řekl jednoduše jo.
FOTO:  TV Nova

Co říkala vaše rodina na to, když jste se jim svěřil, že půjdete do Tváře?
Moje děti byly naprosto nadšené. Určitě je chci vzít do studia, až budeme natáčet. Moje žena se smála. Takže se těší, co tam předvedu, a zavládlo všeobecné nadšení.

Nová řada show Tvoje tvář má známý hlas startuje 1. září 2018 ve 20:20 na Nově!Maci
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady