Těžká rána pro hvězdu Ulice: Zemřel jí blízký kamarád! Byl hrozně přímej, vzpomíná

Těžká rána pro hvězdu Ulice: Zemřel jí blízký kamarád! Byl hrozně přímej, vzpomíná
Zdroj: TV Nova

Jiří Štrébl, představitel Miloše Knoblocha ze seriálu Ulice, přišel o dobrého kamaráda. Vojtěch Varyš tragicky zemřel minulý týden. Byla to rána, která zasáhla nejen známého herce.

Minulý týden zemřel mladý novinář Vojtěch Varyš (†32), který se živil jako kulturní zpravodaj, politický komentátor či divadelní kritik. Pracoval pro časopisy jako je například Reflex, v poslední době se profiloval zejména články v MF Dnes. Jeho nebojácný, úderný styl psaní, slavil zaslouženě úspěch.


Vojtěch Varyš odešel nečekaně, podle neoficiálních informací od jeho blízkých si na život mohl sáhnout sám. Při jeho posledním rozloučením ve strašnickém krematoriu se ukázalo několik slavných tváří. Jednou z nich byl populární herec z Ulice Jiří Štrébl. V nejoblíbenějším českém seriálu ztvárňuje herec postavu Miloše Knoblocha.
 

FOTO:  TV Nova


Herec je pochopitelně z celé situace smutný, ale má na svého kamaráda jen ty nejkrásnější vzpomínky. „My jsme se poznali úplnou náhodou. Já jsem jednou večer neměl co dělat a našel jsem na internetu představení, o kterém jsem nikdy neslyšel. Tak jsem se tam vydal a tam prodával vstupenky Vojtěch Varyš, který byl překvapený, že jsem přišel a tak jsme se seznámili. Od té doby jsme spolu začali chodit na pivo a já ho postupně poznával, měl jsem ho rád,“ svěřil se Jiří Štrébl, který si Vojtěcha Varyše velmi vážil.
 

FOTO:  Facebook / Vojtěch Varyš

„Já jsem měl Vojtu strašně rád hlavně za to, že on říkal i ty nepříjemné věci na plné pecky a nikdy se za nic neskrýval. Byl hrozně přímej. Mnoha lidem byl tou svojí upřímností a přímostí nepříjemný. Mně to ale na něm bylo naopak moc příjemné,“ dodal herec.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Kolegové vzpomínají na Mariána Labudu: Hrušínský, Bohdalová i Růžičková hovořili v slzách!

Tereza Pergnerová o smrti pana Sporera: Vídali se, psali si, jednu věc už ale nikdy nestihnou...

TRAGICKÝ OSUD: Zemřela hvězda filmu Sám Doma! Našli ho mrtvého v hotelovém pokoji

Sdílet