Vášeň v lese, nebo nevěra na gauči? Zvolte nejlepší seriálovou milostnou scénu!

Vášeň v lese, nebo nevěra na gauči? Zvolte nejlepší seriálovou milostnou scénu!
Zdroj: TV Nova

Seriály Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2 zobrazují běžné životy obyčejných lidí. A tak je jasné, že se jim nevyhne ani láska a intimní radovánky...

Herci často říkají, že natáčení milostných scén nepatří mezi jejich oblíbené pracovní záležitosti. Občas se to tak semele, že spolu mají rovnou „hupsnout do postele“ dva herci, kteří se v reálu vůbec neznají, jindy je zase těžké se uvolnit, když jste pod peřinou skoro nazí a nad vámi se sklání 20 lidí ze štábu.

Níže uvedené milostné scény patří mezi ty nejlepší, které se v daných seriálech objevily, ať už z hlediska vášně, místa či okolností. A která byla podle vás ta NEJ? Hlasujte!
 

ULICE

Usmiřování Veroniky a Martina
– Martin s Veronikou si prošli manželskou krizí, ale ustáli ji! A jak jinak než v posteli...

FOTO:  TV Nova

Vášeň v lese mezi Karlou a Márou – Když Karla a Mára dali konečně naplno průchod svým citům, byl to skutečný výbuch vášně! Užili si v lese!

FOTO:  TV Nova

Erotický tanec Adriany a MikihoS Mikim už Adriana dříve ulítla v Coolně, po rozchodu s Eddiem to mezi nimi začalo opět jiskřit...

FOTO:  TV Nova

První sex Adriany a Roberta – Robert měl na Adrianu zálusk od první chvíle, co ji spatřil. Nejdříve jej drsně odpálkovala, pak se do něj ale zamilovala až po uši. Jejich první intimní sblížení bylo ve znamení vášně i něžností.

FOTO:  TV Nova

 

ORDINACE V RŮOŽOVÉ ZAHRADĚ 2


První intimní sblížení Zdeny a Davida
– Přibouchla mu ruku ve dveřích ve špitále, tak se seznámili. Zalíbil se jí i ona jemu, v té době o něj ale projevila zájem i Lea Vágnerová. Davidovi chvíli trvalo zjistit, koho má skutečně rád. Když na to přišel, přišlo i velmi něžné chtěné a romantické milování. Dnes jsou bohužel od sebe, ale kdo ví...

FOTO:  TV Nova

 

První milování Kováře a Kateřiny – Kateřina a Ota spolu zažili mnohé a především velkou lásku, která obstála před nejednou zkouškou. Své úplně první milování si vhledem k pracovním povinnostem a tomu, že je pořád někdo vyrušoval museli naplánovat. Ota romantickým gestem Kateřinu překvapil a pomilovali se na neobvyklém místě, podívejte se ZDE. Po všech peripetiích, co zažili, jejich vztah rozdělila nevěra Oty.

FOTO:  Nova.cz

 

Ota nevěrný s Marikou – V první řadě je k sobě svedla vzájemná přitažlivost, Ota Marice nejednou podlehl. Milovali se na různých místech v nemocnici, poté se scházeli v hotelu a nakonec si ji Ota přivedl domů. Plamínek vášně se rozhořel a po čase už to zdaleka nebylo jen o fyzické sympatii – zamilovali se do sebe. Ota si vybral Mariku před Kateřinou, ale jak dnes ví, udělal chybu. Nevydrželo to, Marika šla na potrat jeho dítěte, a ztratil obě. 

Galerie


 

Alena a Čestmír konečně spolu - První milování jim přerušila Alenina máma, takže si to dokážete představit, sledujte ZDE. Pak zjistili, že by mohli být sourozenci! Velmi těžké prožívání celé situace naštěstí skončilo happyendem, kdy se obavy vyvrátili. Proto se mohli oddat své touze naplno!

FOTO:  TV Nova

 

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

VIDEO z Ulice: První sex Roziny a Oskara

VÁŠNIVÉ OKAMŽIKY a sex v příští Ordinaci: Dojde k nevěře, nebo se utvoří nový pár?

Jen v kalhotkách a se zalepenými bradavkami! O zákulisí postelových scén otevřeně se Šárkou

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady