HVĚZDY NOVY: Žhavé fotky Viki z Ulice i nová kolekce hvězdy Ordinace! Minulý týden byl plný překvapení

Uběhl další týden a na sociálních sítích oblíbených hvězd TV Nova se to opět jen hemží zajímavými novinkami. Kdo strávil romantické chvíle v Paříži? Jak vypadá malý Andreas Hany Reinders? Podívejte se na výběr toho nejzajímavějšího!

Petra Svoboda se na svém Instagramu pochlubila romantickou fotkou z Paříže, kam vyrazila se svým přítelem. Podle všeho si oba výlet opravdu užili – a to i přesto, že moderátorka přiznala určité obavy ze současné bezpečnosti.

To Hanu Reinders už obavy opustily a konečně ukázala světu svého překrásného a dlouho skrývaného syna Andrease. Na sociální síti se pochlubila nejen jeho legrační fotografií, ale také rozkošnou postýlkou, ve které malý Andreas spinká.

Mladou herečku Sabinu Rojkovou znají diváci především jako Viky ze seriálu Ulice, kterou neuvěřitelně láká svět modelingu. A právě roli modelky si nyní herečka zkusila i v reálu! Jak to dopadlo? Podívejte se na reportáž! V ní se také mimo jiné dozvíte, jak se Michal Jančařík těší na svůj velký pondělní návrat na televizní obrazovky, nebo jak se připravuje na podzim moderátorka Počasí Tereza Jandová.


 

NEPŘEHLÉDNĚTĚ!

Projekt Mise nový domov: Pergnerová exkluzivně prozradila, na co se diváci mohou těšit!VELKÁ PREMIÉRA: Zbrusu nový seriál míří na obrazovky televize Nova! Bude plný hvězd a záhad


Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady