• Pořady
  • Ulice
  • Svatba Sáry Affašové a Martina Donutila: Podívejte se, jak to herečce z Ulice slušelo!

Svatba Sáry Affašové a Martina Donutila: Podívejte se, jak to herečce z Ulice slušelo!

Sára Affašová a Martin Donutil jsou manželé. Mladý pár si necelý rok po oznámení zásnub řekl „ano“. Zprávu o svatbě na Instagramu zveřejnila jako první prostřednictvím příběhu herečka a hvězda seriálu Zlatá labuť Beáta Kaňoková.

Uplynulý víkend byl ve znamení veselek. Do svazku manželského vstoupila herečka Lenka Krobotová, tenistka Petra Kvitová a herečka Sára Affašová. Představitelka Jany ze seriálu Ulice se provdala za herce Martina Donutila.

Sára Affašová a Martin Donutil a jejich svatba

Ačkoliv Sára Affašová sdílela na svém Instagramu krásný snímek novomanželů, jako první se o jejich veselce zmínila  Beáta Kaňoková. ​„Vdala se nám, láska naše,“ napsala herečka k fotografii.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Sára Donutilová (@saraaffasova)

Rozlučka se svobodou Sáry Affašové
Sára Affašová poměrně často na Instagramu sdílela s fanoušky vše, co ke svatbě patří. Výjimkou nebyla ani rozlučka se svobodou nebo výběr snubních prstenů. ​„Moje holčičky pro mě vymyslely a zařídily úžasnou rozlučku se svobodou. Měly všechno připravený do posledního detailu – před spaním jsem si otevřela první obálku, abych věděla, kde odstartuju ráno, a pak následoval krásná dobrodružná bojovka, než jsem je našla a nasedla k nim na loď. Nejlepší rozlučka, na který jsem kdy byla!! A nemůžu pořád uvěřit, že tohle někdo dokázal dát dohromady kvůli mně. Jsem strašně vděčná, že mám kolem sebe právě vás. DĚKUJU TISÍCKRÁT. Miluju vás,“ napsala herečka k videu z rozlučky se svobodou.

Galerie

Žádost o ruky od Martina Donutila

Mladý pár se zasnoubil v listopadu loňského roku během dovolené v Americe. Martin Donutil požádal herečku o ruku přímo na Times Square.

Oblíbený seriál Ulice se opět na televizní obrazovky TV Nova vrátí po prázdninové pauze. Všechny díly z 18. sezony si můžete pustit na Voyo.

Související videa

Sára Affašová
Sára Affašová

Související videa

Beáta Kaňoková
Beáta Kaňoková

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady