OBROVSKÝ ÚSPĚCH: Sobotní Den s Novou přilákal tisíce návštěvníků! Byli jste tam také?

OBROVSKÝ ÚSPĚCH: Sobotní Den s Novou přilákal tisíce návštěvníků! Byli jste tam také?
Zdroj: TV Nova

V sobotu 9. září se v pražské Hostivaři uskutečnil Den s Novou. Televize Nova pro své fanoušky přichystala velkolepý den plný zábavy a diváci tak měli možnost nahlédnout pod pokličku televizních stanic a do zákulisí pořadů a seriálů. Den s Novou navštívily tisíce fanoušků a kapacita areálu byla zcela naplněna.

Celým Dnem s Novou provázel návštěvníky a fanoušky TV Nova moderátor Petr Říbal. Vystoupila Markéta Konvičková, kapela Artmosphere, Lake Malawi v čele s Albertem Černým a Xindl X. Obrovský zájem vzbudily autogramiády, kterých se zúčastnilo více než 60 herců a moderátorů.


„Já si myslím, že to je vzácná možnost pro lidi, kteří koukají na televizi, potkat se s námi naživo,“ prozradil Miroslav Etzler.

„Sjeli se sem lidé z celé republiky. Smekám klobouk a jsem moc rád, že jsme se potkali, “ sdělil Jan Čenský.

„Je to masakr, ale krásnej,“ svěřila se Ilona Svobodová.

„Je to tady moc hezký, super. Pro mě nejkrásnější narozeniny,“ netajila se půvabná divačka Veronika z Písku.

„Ateliéry působí nádherně, je to pro nás zážitek podívat se do míst, kde se točí náš oblíbený seriál,“ říká s dojetím divačka Zdenka.

GalerieV mobilním studiu Televizních novin si návštěvníci vyzkoušeli adrenalin při moderování zpravodajské relace, nahlédli do zákulisí příprav Televizních novin pomocí přenosového vozu. Připravena byla výstava kostýmů, fotografií a rekvizit ze show Tvoje tvář má známý hlas. Detektivní schopnosti návštěvníci otestovali ve stanovišti věnovaném Policii Modrava. Se stanicí Nova Cinema se mohli pobavit při sledování filmů a seriálů v „nováckém“ kině. Bohatý program byl připraven také dětem.
Celý den probíhala soutěž o nespočet cen. Hlavní výhrou byl zájezd do pětihvězdičkového resortu ve Spojených arabských emirátech od CK Blue Style.


NEPŘEHLÉDNĚTE:
VELKOLEPÝ DEN S NOVOU: Co se odehrálo? Podívejte se do zákulisí!

FOTO: Markéta Konvičková odstartovala velkolepý Den s Novou. Jak to krásná a pohledná blondýnka zvládla? Podívejte se!

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady