VIDEO: Babyboom na Nově i návštěva pivovaru! Co se tento týden přihodilo hvězdám Novy?

Babyboom na Nově! Své prvorozené potomky přivedly na svět hned dvě herečky z nováckých seriálů. Co dalšího se stalo ve světě hvězd Novy?

Minulou sobotu porodila syna Tobiáše herečka Andrea Růžičková alias Marika ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. I když porod nebyl přesně podle jejích předav, vše dopadlo dobře a se šťastnou novinou se herečka ihned podělila se svými fanoušky na sociálních sítích: „DNES 00:01. Nastala nepopsatelná lehkost bytí! Naše děťátko zrozené z čisté LÁSKY je mezi námi.“ Hned dva dny poté přivedla na svět miminko i herečka Lenka Zahradnická, kterou diváci znají jako Hedviku z Ulice. Dcerka Jasmínka byla pro rodiče tak trochu překvapením – z ultrazvuku totiž nebylo jasné zda se jim narodí holčička, nebo chlapeček! Tak uvidíme jestli z malého Tobiáše a Jasmínky budou kamarádi stejně jako z jejich maminek.

 

FOTO:  Instagram

 

Hvězdy našich seriálů jsou v jednom kole kvůli zkoušením nových muzikálů. I tak si ale herec Roman Tomeš najde čas, aby pomohl v domácnosti své manželce Míše Tomešové, kterou znáte jako Bětku z Ulice. Ta má totiž plné ruce práce s jejich prvorozeným dětátkem.

 

FOTO:  Herminapress.cz

 

Nová sezóna seriálu Ulice odstartovala vskutku netradičně. Rodina Marečkových se vydala během své dovolené na exkurzi do pivovaru. A jak se ukázalo, zalíbilo se tam především představiteli seriálového Máry, herci Kryštofu Rímskému. „Já bych rád před sebou měl to pivo a pokračoval v hospodským modelu, který jsme teď měli u oběda. Bohužel to skončilo a musím jít pracovat, “ přiznal se Kryštof. Pivo mu očividně chutná dost: „Až bych řekl, že musím vždycky tak na dva měsíce v roce úplně jako přerušit, protože to by pak byl ten můj vztah k alkoholu až příliš kladný.“

 

Nepřehlédněte:

GRATULUJEME! Lenka Zahradnická se stala maminkou. Dcera dostala překrásné jméno
 

GRATULUJEME: Andrea Růžičková dnes v noci porodila! Porod byl doslova magický

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady