• Pořady
  • Ulice
  • Aneta Krejčíková z Ulice o úpravě poprsí: S narážkami na svůj hrudník se setkávala už jako dítě

Aneta Krejčíková z Ulice o úpravě poprsí: S narážkami na svůj hrudník se setkávala už jako dítě

Aneta Krejčíková, kterou diváci TV Nova znají ze seriálu Ulice, nikdy neměla problém mluvit o svém těle. Právě o něm se rozepsala na svém profilu na Instagramu. Herečka šla doslova s kůží na trh a přiznala, že se před pár měsíci odhodlala k plastice prsou.

Anetu Krejčíkovou znají diváci TV Nova jako Gábinu ze seriálu Ulice. V poslední době byla spojována zejména s odhalenou scénou v seriálu Volha.

Aneta Krejčíková

Nyní se Krejčíková opět rozepsala o svém těle. Herečka na sociální síti přiznala, že se před časem odhodlala k zákroku, při kterém si nechala upravit poprsí. O plastice prsou jsem uvažovala už jako mladá bezdětná holka. Vyrostla jsem v rodině, kde velká prsa nepatřila k něčemu, co je hodno obdivu a krásy. Naopak. Nepraktická zátěž,“ napsala představitelka Gábiny.

Narážky od mužů
Herečka se v příspěvku také svěřila s tím, že s narážkami na svůj hrudník se setkávala už jako dítě. Pak jsem potkávala muže, kteří s obdivem reagovali, mnohdy ne úplně příjemným a taktickým způsobem, s čímž jako 14letá holka neumíte moc dobře pracovat. Každopádně jsem se k operaci odhodlala až před pěti měsíci. Píšu o tom proto, že vím, že je spousta žen, které o operaci uvažují a mají obavy z nejrůznějších důvodů,“ stojí dál v příspěvku.

Promyšlený krok
​„Vybrala jsem si velmi dobrého plastického chirurga na základě jeho práce, kterou jsem viděla názorně na své kolegyni, se kterou jsem nějaký čas sdílela společnou hereckou šatnu a musím upřímně říct, že hezčí, přirozeně vypadající prsa jsem neviděla,“ svěřila se Krejčíková.

Související videa

Aneta Krejčíková
Aneta Krejčíková

​Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly najdete na nova.cz.

Ulici můžete sledovat i na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady