Oprátka, ptáček i mandala: Tetování hvězd seriálů televize Nova vás dostanou! Kdo má nejkrásnější?

Oprátka, ptáček i mandala: Tetování hvězd seriálů televize Nova vás dostanou! Kdo má nejkrásnější?
Zdroj: TV Nova

Trend tetování se nevyhnul ani hercům seriálů televize Nova. Někdo je má schované, někdo dokonce na viditelném místě. Podívejte se, jaké obrázky zdobí jejich kůži!

Ozdoba těla, která člověku zůstane napořád. Fenoménu tetování propadly i tyto herečky a herci, které můžete znát z oblíbených seriálů televize Nova. Někteří už v nich nehrají, jiné můžete stále vídat. Co na svém těle skrývají? Podívejte se a hlasujte o to nejlepší tetování!

 

Štěpánka Fingerhutová
Šárka z Ordinace má malá tetování z obou stran na žebrech. Jejich umístění zvolila proto, aby šla schovat pod divadelní kostým. Na jedné straně je to malá dětská kresba andílka, protože je její maminka věřící. Zajímavé je, že jí motiv měly původně navrhnout děti, nakonec ho nakreslil kamarád. Na druhé straně má Štěpánka vytetovanou malou oprátku, jako vzpomínku na první mimoškolní divadelní roli ve hře Kati.

FOTO:  Nova.cz


Ivana Jirešová

Ivana v podstatě „dospěla“ s postavou v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde od začátku ztvárňuje správně ztřeštěnou Lucii. Sama se nechala potetovat rovnou dvakrát. Na zádech má obraz lotosu, který symbolizuje vítězství ducha nad hmotou. Druhé tetování má na zápěstí – anděla, kterého si nechala vytetovat, když slavila Kristova léta.

FOTO:  Nova.cz

 

Jana Sováková
Jana neboli Ingrid Ševčenko ze seriálu Ulice už se několik let nevěnuje jen herectví. Protože sama ráda zdobí těla druhých, otevřela si před lety vlastní tetovací salón. Ani ona sama není bez „obrázků.“ Několik let její paži zdobil červený pruh na obvodu paže. Pod ním se postupně přidaly další motivy, které splynuly v jeden větší „rukáv.“

FOTO:  Profimedia


Ilona Svobodová

Kdo by to do ní řekl. Herečka není žádný troškař a její tělo zdobí hned několik tetování. Všechny si nechala udělat u své herecké kolegyně Jany Sovákové. Ve výstřihu má Ilona několik malých ptáčků, pavouka na levé lopatce a tmavý pruh po obvodu levé paže.

FOTO:  Profimedia


 
Berenika Kohoutová
Herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová, kterou mohou diváci znát ze seriálu Ulice, kde hrála Markétu Kohoutovou, která svedla Jardu Hejla. Na svém těle má vytetované nápisy „láska“, „humor“ a na lopatkách „Hudba, hudba, hudba, hudba“. Rameno jí zdobí kresba zpívajícího kohoutka, který vystihuje její zálibu ve zpěvu a také její příjmení.
FOTO:  ČSFD/ oficiální zdroj


Marta Jandová

Nikoho jistě nepřekvapí, že zpěvačka a herečka Marta Jandová, která si zahrála například v seriálu Gympl s (r)učením omezeným, má celkem tři tetování – Květinu na paži, kterou si sama navrhla, slunce na břiše a upravené slunce z aztéckého kalendáře zdobí Martě pravé lýtko.

FOTO:  TV Nova


Braňo Holiček

Herec a režisér patří mezi celebrity, které umí své tetování skvělé skrývat. Tetování má už téměř deset let. Herec ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 má na svém těle vytetovanou holubici, modrou řeku a hvězdu. Všechny tři tetování má na ruce, a proto není divu, že si někteří jeho tetování ani nevšimli, pod lékařským pláštěm se dobře skrývají. Nyní už sice v Ordinaci nehraje, ale zato ji režíruje!

FOTO:  Profimedia

 

Petr Vágner
Sympatický herec známý zejména z Ordinace v růžové zahradě 2, bývalý manžel barmanky Lucie (taktéž potetované Ivany Jirešové), má pokryté tělo velkým množstvím tetování. Na těle má kromě několika motivů vytetovaná jména svých dětí (Lilian Mia a Samuel Max) s daty jejich narození.

FOTO:  Instagram

Kdo má podle vás nejosobitější tetování? Nezapomeňte hlasovat v anketě!

Galerie
NEPŘEHLÉDNĚTE:

EXKLUZIVNĚ z nových dílů Ordinace: Hanák nechápe! Jak se Bibi připraví na práci na záchrance? VIDEO

Nebezpečná chyba v Ženách v pokušení! Co by se hrdinům v reálu pořádně vymstilo? 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady