TOP 7 SRDCERYVNÝCH seriálových momentů: Který je ten úplně nejdrsnější? Hlasujte!

TOP 7 SRDCERYVNÝCH seriálových momentů: Který je ten úplně nejdrsnější? Hlasujte!
Zdroj: Nova.cz

Během nespočtu odvysílaných epizod oblíbených seriálů jste jako diváci byli svědky několika drsných momentů, z nichž tuhla krev v žilách a oči zaslzely. Který vás dostal úplně nejvíc? Připomeňte si ty nejemotivnější z nejnovějších dílů a hlasujte pro ten, který vám pod vlivem emocí nahnal husinu.

ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2

• Vyměněné dítě
Vzpomínáte na dramatické okolnosti okolo porodu barmanky Lucie, na kterou to přišlo přímo při prohlídce nového domu? Tehdy byl naštěstí po ruce zdravotní bratr Vilík a vše dopadlo dobře, to nejhorší přišlo s odstupem času. Ve velkém shonu, kdy do nemocnice zároveň přivezli Lucii s malou Bětuškou i mnoho obětí z vlakového neštěstí, došlo k záměně dvou novorozeňat – právě Bětušky a Olinky. Vilík si to myslel a svou domněnkou způsobil dvěma rodinám peklo na zemi! Co rodiče prožívali při čekání na výsledky testů DNA zmučeni několikaměsíčním zoufalstvím, hádkami, obviňováním z nevěry a strachem, že přijdou o to nejcennější v životě, si dokáže představit jen málokdo. 

FOTO:  Nova.cz

 

• Po rande znásilnění
Drsné chvíle, ze kterých se uklízečka a sestra Gábiny Simona Šímová dlouho vzpamatovávala. Z tohoto jejího hořkého prožitku běhá husí kůže. Cestou z rande ji napadne, brutálně zbije a znásilní muž, kterého moc dobře zná. Je to ten, který se jí dvořil, o kterém si myslela, že by to mohlo klapnout! Navenek fajn chlap, skvělý kolega a kamarád Hanákových, uvnitř zvrhlý násilník. Jeho děsivá skrytá stránka se nakonec odhalila, málem stála několik životů, ale narušený Zdeněk je naštěstí nyní za mřížemi. 

FOTO:  Nova.cz

 

ULICE

• Místo piva s kamarádky kulka v těle
Když si Martin Maléř zašel do hospody na pivo, netušil, že odtud pojede postřelen záchrankou do nemocnice, kde si pobyde pěkně dlouho. Obyčejný oběd v hospodě se změnil v peklo a z návštěvníků se stali rukojmí. Střelcem se stal Jáchym, kterému se hroutil život pod prsty a strach ze ztráty malé dcerky způsobil, že to jeho psychika nevydržela. Jeho zkratové jednání prohnalo Martinovi kulku tělem, dopadl do kaluže krve a začal boj o život. Martin se z nejhoršího sice dostal, ale hybnost ruky, kterou kulka také zasáhla, není dodnes zcela v pořádku a Martin se musel vzdát milované truhlařiny a této obživy.  

Galerie


 

• Rozpadlá rodina a místo happyendu smrt
Velmi emotivní byl i odchod Cyrila – manžela bývalé profesorky Miriam Hejlové. Muž, který z jejího života na dlouhou dobu zmizel, prostě odešel a ona sama dlouhé roky vychovával jejich syna. Odešel, aby se pak vrátil a snažil se dohnat i vynahradit ztracený čas... A přesně ve chvíli, kdy si k rodině konečně našel cestu, důvěru i lásku, zemřel. Cyril Hejl, osudový muž Miriam, podlehl zákeřné rakovině.

FOTO:  TV Nova

 

 

POLICIE MODRAVA

• Z kolegy policisty násilník
Policejní vyšetřovatelé vyrazili k případu vyhroceného domácího násilí. Jaké bylo jejich překvapení, když zjistili, že oním násilníkem je jejich kolega Vlasta! Ten si bohužel, co se alkoholu týče, nedokázal říct ne a opojen si agresi a vztek vybíjel na manželce, den co den. Monokly, pohmoždění a hlavně ponížení, s tím vším se prodavačka z konzumu musela vyrovnat.

 

 

POJIŠŤOVNA ŠTĚSTÍ

• Oplakala smrt muže, syn pak oplakal tu její...
V seriálu, který mapoval mezilidské vztahy a životní chvíle, se kterými se může ztotožnit nejeden divák, se odehrálo hned několik drsných momentů. Vzpomínáte na první díl, kdy se Anička dozvěděla o autonehodě svého manžela, se kterým měla syna Ondru a druhé dítě na cestě?

Nebo na to, jak těžce se Anna a ředitel pojišťovny Tomáš Kraus dávali dohromady. A když už se jim to povedlo a založili společně rodinu, vzali se a začali žít konečně šťastně, tuhle pohádku ukončila smrt hlavní postavy. Anna Krausová zemřela náhle na srdeční selhání... Tomáš i syn Ondra se přes těžké období nemohli dlouho přenést.

FOTO:  TV Nova

 

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

VELKÁ ANKETA O NEJLEPŠÍHO TATÍNKA: Bedřich, Darek, ale i Tomáš Paci. Kdo z nich je nejlepší otec? HLASUJTE!

VIDEO: VELKÝ PŘEHLED všech porodů v Ulici! Víte, kolik miminek se narodilo?

PROMĚNY z Ordinace za 12 let: Gita, Kamila, Iva, Gábina, Dorka a další oblíbenkyně! Která vůbec nezestárla a naopak?

VELKÉ PŘEKVAPENÍ: Televize Nova připravila pro fanoušky Policie Modrava speciální akci!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady