Sára Affašová o návratu do Ulice: Uvidí diváci ještě někdy Janu?

Sáru Affašovou si diváci seriálu Ulice pamatují jako Janu Rytířovou. Herečka odešla ze seriálu v roce 2021, kdy se její postava rozhodla odletět studovat do zahraničí. Pro mnoho fanoušků byl její odchod jako blesk z čistého nebe. Rádi by viděli její postavu zpět na televizních obrazovkách. Má herečka v plánu se vrátit do Ulice?

„Strávila jsem na @uliceserial 3 roky. Byla to pro mě velká jízda, začala jsem ještě při DAMU… první dlouhodobej projekt – obrovská škola, které vděčím za mnohé!! Parta úžasných kamarádů, po kterých se mi bude strašně stýskat… Cítila jsem ovšem, že nastal čas na změnu, že se chci zase posunout dál a vyzkoušet si i něco jiného. Děkuju @uliceserial za všechno!! Za příležitost. Bylo to s Vámi krásné. Joo, Jano Rytířová, bylas občas teda fakt trošinku ufňukaná a vždycky hodně střelená, ale vždycky jsme věděly proč. Mám Tě ráda!“  těmito slovy se v roce 2021 rozloučila Sára Affašová se seriálem Ulice. A jak se zdá, už nyní divákům její postava chybí.

Návrat do Ulice?
Herečka dala na sociální síti Instagram prostor pro otázky. A jedna z nejčastějších byla právě ta, zda se Sára coby Jana vrátí do seriálu Ulice. Herečka ale prozradila, že v nejbližší době se její návrat nechystá.

​Čeká ji krásné období
Ačkoliv touto odpovědí herečka své příznivce příliš nepotěšila, rozhodně se mají na co těšit. Sára totiž chystá svatbu s Martinem Donutilem. „Našli jsme překrásný místo s duší, tak, jak jsme si vysnili. Příroda, les, louky, rybník, potok. Už mám i šaty.:) Moc se těším, až Vám to ukážeme,“ pochlubila se představitelka Jany.

Ulice

Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly Ulice najdete na Voyo.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ulice (@uliceserial)

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady