Dárek, který potěší (nejen) na MDŽ: Jak by vypadal ideální den podle hereček z Ulice?

Mezinárodní den žen se každoročně slaví 8. března. Ani v seriálu Ulice se na tento svátek nezapomnělo, Matyáš Valenta coby František bude rozdávat tulipány. Pánové, pokud se vám nechce čekat dlouhá fronta před květinářstvím, můžete se inspirovat tím, jak to vidí Michelle Hansen a Kristýna Hrušínská. Dát totiž ženě den, kdy bude mít čas jen pro sebe, je k nezaplacení. A kdy jindy ji potěšit něčím podobným než na MDŽ?

Květiny, čokoláda nebo šperk. Škála, co pořídit ženám k MDŽ, je opravdu pestrá. Ale pro někoho je to občas obtížné. Pokud si nechcete lámat hlavu s tím, co by mohlo vaši ženu potěšit, máme pro vás jednoduché řešení. Takový den pro sebe, kdy si právě ona dopřeje vše, na co jindy nemá čas, rozhodně potěší. 

Dobré jídlo? Základ úspěchu!
A jak by vypadal takový den podle představitelek Skyler a Vandy z Ulice? „Šla bych si zaběhat do přírody, potom bych si dala bublinkovou koupel se snídaní ve vaně. Dočetla bych jednu z mých pěti rozečtených knih (smích), sešla bych se s přáteli a zašla někam na dobré jídlo, pak bych šla na masáž. Potom bychom se s přítelem prošli někam na nějaké krásné místo. To by byl můj ideální den! Ale většinou to vypadá jinak,“ svěřila se Michelle Hansen.

Kvalitní spánek
„Protože momentálně trpím nedostatkem spánku, tak bych si asi objednala nějaký dobré jídlo, zachumlala se a jedla bych a spala bych. A kdybych náhodou neusnula, tak bych se aspoň válela, “ prozradila dvojnásobná maminka Kristýna Hrušínská.​

Ženy sobě
A protože dnešní svátek patří všem ženám, zajímalo nás, jakou ženskou vlastnost považují Kristýna Hrušínská a Michelle Hansen za nejsilnější. „Asi že sneseme o něco víc než muži. A že dokážeme dělat víc věcí naráz. (smích) Ovšem to je individuální, nic se nedá paušalizovat,“ svěřila se představitelka Vandy.

V rovnováze

„Intuice. Jsem však zastánce harmonizace mužských i ženských vlastností u každého člověka. Tedy myslím si, že když se člověk řídí jen intuicí, taky to není dobře. Rácio i intuice by měli být v rovnováze,“ řekla představitelka Skyler.

​Ulice

​Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly Ulice najdete na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady