Vanda z Ulice se pouští do hazardu. Jak chce získat peníze na svatbu s Luďkem?

Vanda (v podání Kristýny Hrušínské) touží po pohádkové svatbě s Luďkem. Snaží se za každou cenu získat peníze. A proto se rozhodne zamířit znovu do kasina. Hazardu se Vanda rozhodně nebojí. Co prozradila její představitelka? Jak to má ona s šetřením? A za co ráda utrácí?

Peníze byly pro Vandu vždycky problém. A i když si její nejbližší myslí, že je vše v pořádku, ona za jejich zády vyrazí do kasina, kde chce vydělat balík.

Budoucnost Vandy

„Když člověk přijde do kasina, tak si myslí, že vydělá spoustu peněz. A Vanda je taková, že by ráda měla spoustu peněz, aby si mohla kupovat hezké věci. A zároveň by potřebovala peníze na pohádkovou svatbu snů. A jednou se jí podaří tady vyhrát, tak si myslí, že to umí, že ví ten klíč. Tak se tam vrací a vrací... Uvidíme, jestli jí štěstí bude přát,“ řekla Kristýna Hrušínská.

Vysněná dovolená

Vanda tedy není zrovna spořivý typ. A jak to má herečka s penězi? „Úplně nevím, jestli umím hospodařit s penězi tak, jak bych měla, protože nejsem příkladný šetřivý typ, ale snažím se něco dávat stranou... Když chceme jet na dovolenou, tak si to tam chci užít. Díky tomu, že brácha žije v Austrálii a ségra v Americe, tak jsem se podívala na obě tyto strany. Ale hrozně bych chtěla alespoň na deset dní nebo na týden na ostrůvek do Karibiku a nic nedělat. Jenom se válet, pít kokosové mléko a koupat se,“ prozradila herečka.

Svatba snů

Zatímco Vanda se připravuje na svatbu, její představitelka už ji má za sebou. „Svatba se vydařila. Nepojali jsme to oficiálně, že všichni zasednou ke stolu, dají si knedlíčky. Měli jsme bufet. Tančilo se a zpívalo. A je pravda, že než jsem se dostala k bufetu, tak tam nic moc nezbylo, ale vlastně to nevadilo, protože piva bylo dost," dodala herečka s úsměvem.

​Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly Ulice najdete na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady