• Pořady
  • Ulice
  • MÍŠA MAUREROVÁ PROZRADILA: Mezi Digi a Jirku vstoupí třetí osoba!

MÍŠA MAUREROVÁ PROZRADILA: Mezi Digi a Jirku vstoupí třetí osoba!

MÍŠA MAUREROVÁ PROZRADILA: Mezi Digi a Jirku vstoupí třetí osoba!
Zdroj: TV Nova

Digi miluje Jirku, přesto si myslí, že jejich vztah nemá budoucnost. Co je pro ni nyní nejtěžší? Mají s Jirkou přeci jen šanci? A co si o tom myslí představitelka Digi Michaela Maurerová?

Michaela Maurerová, představitelka Digi ze seriálu Ulice, na chatu exkluzivně prozradila, jak se bude dále vyvíjet její vztah s Jirkou Hermannem. Právě to totiž byla otázka, kterou fanoušci seriálu sympatické herečce zadávali nejčastěji – jak to mezi nimi dvěma dopadne?

FOTO:  TV Nova

Digi se dostala do situace, kdy musí volit mezi svým srdcem a dcerami. I když Jirku miluje, přestává věřit, že by spolu a s holkami někdy mohli tvořit rodinu. Pro Jirku je na prvním místě práce, k dětem nemá evidentně žádný vztah, nedokáže pochopit, proč jsou holky pro Digi tak důležité. On to prostě bere jinak. A Digi si najednou není jistá, jestli se tohle může někdy zlomit. Proto se rozešli.
FOTO:  TV Nova

Nejexkluzivnější informací chatu bylo, že do vztahu Digi a Jirky vstoupí třetí osoba. Tony zůstane pro Digi vždycky důležitý, ale spíš jako přítel. Manželství si už v minulosti vyzkoušeli a nedopadlo to zrovna dobře... Byl z toho požár, který byla potřeba hasit. Takže Tony to nebude – kdo? Štěpán Stránský, bratr jejího mrtvého bývalého manžela!

 

CELÝ ROZHOVOR S MICHAELOU MAUREROVOU SI PŘEČTĚTE ZDE!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Bouřlivý týden v Ulici! Kde všude budou lítat facky?

GRATULUJEME! Představitelka Hedviky Lenka Zahradnická je těhotná

 

 

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady