TO BUDE ŘACHANDA: Seriálové herečky odhalily pikantní zážitky přímo z natáčecího placu!

Kouzelná pohádka Řachanda, kterou už dnes uvidíte premiérově na TV Nova, skrývá nejrůznější příhody, které se během natáčení udály. Seriálové herečky, které se na place setkávaly každý den, prozradily tyto pikantnosti!

Denisa Pfauserová si splnila velký sen, když přijala hlavní roli v pohádce Řachanda. Jako rozmazlená  a věčně nespokojená princezna zúročila svůj herecký talent, obličejové grimasy a divokou povah.

FOTO:  oficiální zdroj

Herečka Šárka Vaculíková, kterou fanoušci nekonečného seriálu  Ulice jako Adrianu, si zahrála kouzelnou lesní dryádu - tedy duši stromů. V maskérně trávila nejvíce času ze všech. Vytvořit na jejím těle zelený potah, špičaté uši a pronikavé oči, trvalo neskutečné čtyři hodiny.

FOTO:  TV Nova

Na procházce v pražské Stromovce prozradily obě herečky, jaké pikantní zážitky si z natáčení pamatují. Denisa odhalila, že je pořádná nešika. Šárka zase to, jak se cítila, když stála 4 hodiny v maskérně pouze v kalhotkách mezi zbytkem pohádkových bytostí, mezi kterými byli i muži!

FOTO:  oficiální zdroj

Chybět nesmí ani exkluzivní pozvánka ke sledování pohádkové Řachandy. Podívejte se na video, ve kterém se holky pořádně rozjely!

FOTO:  TV Nova

Řachandu vysílá stanice Nova už DNES večer od 20:20! Tak se dívejte.

ČTĚTE TAKÉ:

ODHALENÍ: Jaké tajemství ukrývá POHÁDKA ŘACHANDA? Šárka Vaculíková promluvila o skrytém lesním boji

ZBÝVALY MI TŘI DNY! Zdravotní problémy Jana Hrušínského zkomplikovaly natáčení Řachandy!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady