Lumírova výprava se zvrtne: Proč se její účastníci ocitnou v ohrožení?

Lumír by si moc přál, kdyby Lexík přijal Kateřinu do rodiny. Jenže to nevypadá, že by se mu tohle velké přání mělo v dohledné době splnit. Lumír se ale nevzdává a podnikne další pokus, jak ty dva sblížit. Společně podniknou výlet do přírody, který Lumír okoření i malou bojovkou.

Vztah mezi Kateřinou (Martina Randová) a Lexíkem (Filip Hornyak) je už pár týdnů napjatý. A právě proto se Lumír (Václav Svoboda) s Kateřinou a Lexíkem rozhodnou vydat na dobrodružnou výpravu do lesa a utužit tak společné vztahy. Původně idylická vycházka se záhy zkomplikuje, když cílový bod ve skutečnosti vůbec neodpovídá mapě. Hlavní navigátor Lumír s sebou totiž vzal špatnou mapu, navíc mu záhy krachne i jeho záložní plán. Expedice a její účastníci budou v ohrožení.

Galerie

Výprava pod vedením Martiny Randové by měla pravděpodobně podobný výsledek. „Orientační smysl nemám a jsem schopná se ztratit úplně kdekoliv, takže musím všude vždy jezdit s navigací,“ prozrazuje o sobě Martina Randová. „Ztratila jsem se třeba, když jsem poprvé jela do Prahy, protože v té době ještě navigace nebyla, projela jsem celou Prahu, protože jsem nepoznala, kde mám odbočit. Nakonec pro mě naštěstí dojel můj tehdejší přítel, sama bych tenkrát cíl své cesty určitě nenašla. Řekla bych, že mi byl příběh v Ulici šitý na míru, protože já se v lese ztratím klidně sotva pár kroků od auta,“ a dodává:  „Někdy by se mi hodila navigace i v osobním životě, ale věřím, že nás na životní cestě stejně vždycky navede k cíli naše motivace.“

Kdo z nich se nakonec dokáže v přírodě zorientovat nejlépe? A pomůže výlet společným vztahům? To uvidí diváci ve čtvrtek 20. října v seriálu Ulice.

Celé díly Ulice najdete na VoyoSledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:25 na Nově!

Související videa

Václav Svoboda
Václav Svoboda

Související videa

Martina Randová
Martina Randová

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady