Tentokrát jí už ženich od oltáře neutekl! Lenka Zahradnická se vdala

Hedvice z Ulice už Otík od oltáře jednou utekl. Lence Zahradnické se to naštěstí nestalo. Herečka se provdala za svého dlouholetého partnera. Tím je Michal Vavro, se kterým má dvě dcery.

Pár se zasnoubil už v roce 2019. Lenka a Michal se rozhodli do toho praštit až po třech letech. A to v neděli 21. srpna. Datum svatby pro ně má výjimečný význam. V jeden den toho totiž nebudou slavit úplně málo. „21. 8. 2017 se nám narodila Jasmínka. 21. 8. 2020 s náma slavila Jovanka svůj první svátek. 21. 8. 2022 se z kluka a holky stal manžel a manželka,“ popsala herečka na svém Instagramu. 

Výjimečný den

Svatba byla podle herečky přesně taková, jakou si přáli. „Fesťák lásky, rodiny a svobody! Děkujeme rodičům, rodinám, přátelům, dětem, psům... zkrátka to bylo výjimečný!“ napsala Zahradnická. Na svatbu dorazila i herečka a kamarádka nevěsty Andrea Růžičková, kterou můžete znát ze seriálu Chlap. O Zahradnické napsala jen to nejhezčí: „Je to neuveriteľne čistá, empatická, súcitná, pravdivá a vtipná duša v krásnom tele. A jej muž má veľké šťastie! Lebo našiel lásku v jej srdci.“

Lenku Zahradnickou můžete vidět na Voyo také v seriálech Drazí sousedé a v Ordinaci v růžové zahradě, kde hrála zdravotní sestru „Veverku“.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady