Tomáš Matonoha ukázal kompletní bandu: Je neuvěřitelné, jak mu jsou všechny děti podobné!

Tomáš Matonoha ukázal kompletní bandu: Je neuvěřitelné, jak mu jsou všechny děti podobné!
Zdroj: Profimedia

Oblíbený český herec Tomáš Matonoha vyvedl svoji početnou rodinu na akci, kde se podávaly samé asijské speciality. Po hercově boku zářila i manželka Lucie Benešová.

Herce Tomáše Matonohu (45) znají diváci z několika úspěšných seriálů. V Ulici hraje Pepana, bývalého manžela kedeřnice Simony. V seriálu se objevuje již od roku 2008. Pepan je typickým představitelem nepolapitelného snílka. Jak mu Simona začala utahovat opasek, frnknul jí kdoví kam. Jeho nová žena Blaženka si ho doma uvázala dítětem – asi jediná možnost, jak divokého Pepana zkrotit.

FOTO:  TV Nova

V seriálu Comeback hraje Tomáše Pacovského, který kdysi v pop music mířil k metám nejvyšším, jeho fotografie visela nad postelí nejedné fanynky i fanouška, plnil diskotéky i kapsy svého manažera, pak ale propadla jeho druhá deska a šoubyznys ho zavrhl. nyní se sám stará o dceru a o bratra Ozzáka. Na šoubyznys zanevřel, upnul se na rodinu a na svůj obchod s deskami.

FOTO:  Archiv TV Nova

Tomášova manželka Lucie Benešová (42) si v Ulici taky zahrála. Diváci si jistě pamatují rozporuplnou roli milenky Bedřicha Lišky, která ho odvedla od rodiny. Jenže Bedřich si brzy uvědomil, co v manželce Aničce a dětěch měl, a tak se opět vrátil do tepla domova. Lucie si zahrála také v seriálu Gympl s (r)učením omenezým, kde hrála přísnou ředitelku místního gymnázia. Společně s manželem si zahráli v Doktorech z Počátku, dokonce i v Gymplu.

Galerie

Celý klan Matonohů vyrazil do restaurace v centru Prahy. Nešlo si nevšimnou, jak moc jsou Tomášovi děti – Laura (4) a Štěpán (10) podobné. S rodiči vyrazila do společnosti i dcera Sára (16), kterou si Lucie a Tomáš osvojili. Nechyběl ani nejstarší Lucián, kterého má Lucie z předchozího vztahu s hercem Filipem Blažkem. Rodinka byla jako ze žurnálu a zářila na všechny strany.

Tomáše Matonohu můžete vídat každý všední den na Nově v pořadu Co na to Češi od 17:25.

ČTĚTE TAKÉ:

HVĚZDNÁ INSPEKCE: Dodržují svá předsevzetí? Takto hřeší hvězdy Novy v kuchyni!

CHCETE BÝT MILIONÁŘEM? Hlasujte o nejoblíbenějšího moderátora show, kde se vyhrávaly milióny!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady