NEČEKANÉ SPOJENÍ: Kukačka z Ulice dostal nabídku z Ameriky. A přijal ji!

NEČEKANÉ SPOJENÍ: Kukačka z Ulice dostal nabídku z Ameriky. A přijal ji!

Fanoušci nekonečného nováckého seriálu Ulice si jistě pamatují na Vladimíra Kukačku, který pořádně zamotal dějem kolem rodiny Farských. Představitel postavy - herec Pavel Rímský dostal doslova pohádkovou nabídku, kterou přijal.

Pavel Rímský je český divadelní, filmový a televizní herec, kterého diváci jistě znají z oblíbeného seriálu Ulice. Pavel si v Ulici zahrál pořádného záporáka - Vladimíra Kukačku, který se stal obrovskou hrozbou nejen pro rodinu Farských, ale i pro Vilmu Nyklovou.

FOTO:  TV Nova

Ale Pavla už dnes znají i menší fanoušci. Díky animovanému seriálu o prartičce známých řešitelů záhad, kterou tvoří věčně hladoví a trochu zbabělí Shaggy a Scooby Doo, chytrá Velma, parádnice Daphne a neohrožený Fred. Později přibude do animovaného seriálu Scooby-Doo ještě synovec Scoobyho Scrappy Doo. Nabídku na nadabování celosvětově známé animované postavičky herec samozřejmě přijal, a propůjčil tak hlas americkému hrdinovi.

TUŠILI JSTE, ŽE:

Pavel Rímský nadaboval hlavní postavu Scoobyho-Doo a od fanoušků zní samá chvála na jeho skvělý výkon.

Americká série animovaných televizních seriálů a filmů Scooby-Doo se natáčí od roku 1969 do současnosti. Animované příběhy přivedly na obrazovky čtyři teenagery - Freda Jonese, Daphne Blakeovou, Velmu Dinkleyovou, Norvilla „Shaggy“ Rogerse a jejich mluvícího psa, německou dogu jménem Scooby-Doo. Tato skupina během svých humorných dobrodružství řeší nejrůznější záhady včetně zdánlivě nadpřirozených stvoření.

Na seriál Scooby-Doo, který pobaví celou rodinu se můžete dívat každý den na stanici Smíchov.

ČTĚTE TAKÉ:

Láska na place, výslech VB či skrytý talent režiséra. Co jste nevěděli o filmu Slunce, seno, jahody?

Z roztomilé Disney hvězdičky oplzlou rebelkou: Takto probíhala proměna Miley Cyrus od filmu Hannah Montana!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady