• Pořady
  • Ulice
  • Z kamarádek sokyně? Mezi Ingrid a Kateřinou se to kvůli Lumírovi pořádně vyostří!

Z kamarádek sokyně? Mezi Ingrid a Kateřinou se to kvůli Lumírovi pořádně vyostří!

Lumír (Václav Svoboda) a Kateřina (Martina Randová) kolem sebe kroužili téměř celé jaro, než se dali dohromady. Od samého začátku je na jejich straně Lumírova kamarádka a spolubydlící Ingrid (Jana Sováková), která by Lumírovi novou lásku hodně přála. Zato jeho matka Vilma (Jaroslava Obermaierová) nemůže Kateřině přijít na jméno. Pro ni je to jen další zlo z Děčína, jež celé jejich rodině nepřinese nic dobrého.

Zamilovaný Lumír si je ale jistý, že Kateřina je ta pravá. Odloučení během léta jejich vztah jen posílí. Není divu, že se na sebe ti dva hodně těší a že by rádi své chození posunuli zase o úroveň výš. Bohužel pro ně si Lumír přiveze z dovolené hodně nepříjemný živý suvenýr, který jemu i jeho blízkým docela zkomplikuje život. O co déle budou s Kateřinou čekat na intimní sblížení, o to více si pak hezké chvíle užijí. Lumír věří, že se s jejich vztahem nakonec smíří i máma, jíž trvalo docela dlouho, než si zvykla třeba i na jeho osudovou, před necelými dvěma lety zesnulou ženu Světlanu. To ovšem netuší, že se proti jeho nové lásce s Kateřinou překvapivě postaví i syn Lexík (Filip Hornyak), který si ji coby Krabici z oddílu Drozdů hodně oblíbil. Jakmile se provalí, že pro Lumíra to není jen kamarádka, bude zle. To samozřejmě přižene ne vodu na Vilmin mlýn.

​Ingrid se bude snažit Lumírovi a Kateřině pomoci, aby je Lexík i Nyklová přijali jako pár. Tím se ale sama dostane do situace, kdy se bude muset popasovat s docela velkými změnami, jež se týkají právě jejího spolubydlení s Lumírem. Kateřina ji bere od začátku jako kamarádku. Ovšem nebude to dlouho trvat a začne ji vnímat i jako svou sokyni. Aniž by to Ingrid sama iniciovala, pořád bude tou, již Lexík preferuje, která s Lumírem žije i sdílí každodenní život. Co to udělá se vzájemnými vztahy? A jakou roli v tom sehrají Lexík a Nyklová? Lumír nebude řešit jen srdeční záležitosti.

Galerie

Na podzim proběhnou komunální volby, ve kterých proti sobě naprosto překvapivě stanou otec a syn Hložánkovi, Tonda (Miroslav Hanuš) a Jirka (Ondřej Havel). Jejich vyhrocený souboj se samozřejmě dotkne také Lumírova působení v politice… K drobným změnám dojde i v bistru, do něhož se vrátí Vendula (Anežka Rusevová). Díky babičkám, které jí s chutí pomohou s hlídáním dcery Elišky, se bude moci začít opět věnovat svému podnikání. To ovšem přinese docela velké komplikace Anče, jež přijde o příplatek za vedení provozovny, ke všemu v době všeobecného zdražování…

​Ulice se vrací na obrazovky už v pondělí 15. srpna! A pokud jste nedočkaví, tak na Voyo můžete novou řadu sledovat již od 8. srpna! Celou 17. sezónu Ulice si můžete bez reklam připomenout rovněž na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady