• Pořady
  • Ulice
  • Napravení hříšníci v Ulici: Kdo našel po divoké minulosti pravou lásku?

Napravení hříšníci v Ulici: Kdo našel po divoké minulosti pravou lásku?

Milostné scény mezi herci nejsou dvakrát oblíbené, ale co naplat, když si je diváci (tedy hlavně divačky) žádají! Kdo spolu skončil v posteli, ale šťastného konce se jejich románek nedočkal?

​Adriana Pešková (Šárka Vaculíková), provdaná Bláhová, byla vždycky trochu divoká, ale ti „správní“ muži s ní uměli lehce manipulovat – ať už to byl Robert Bláha (Vuk Čelebič), nebo drogový dealer Patrik Soukup (Michal Kern). Aby našla štěstí, musela odcestovat do Austrálie, kde se z ní stala zodpovědná máma.

​Ája Holoubková (Barbora Mudrová) sice působí křehkým dojmem, ale hned několikrát přesvědčila diváky o opaku. Jistě si mnozí dodnes pamatují na její románek s Matějem Jordánem (Jakub Štáfek), kterého se snažila obalamutit falešným těhotenstvím. U Áji nakonec došlo k nápravě a čeká ji svatba s Máriem (Jiří Kniha), se kterým má dceru.

Galerie

Tereza Jordánová (Patricie Pagáčová) byla zamilovaná hned několikrát. Jen málokoho by napadlo, že by se zamilovala do Romana Šámala (Lukáš Jůza), otce svojí studentky. Ačkoliv mezi nimi byla velká láska, neměl jejich vztah budoucnost. Roman nedokázal opustit svoji rodinu. Tereza si nakonec své ANO řekla se svým kolegou, Davidem.

Lumír Nykl patří mezi největší svůdníky Ulice. Ačkoliv byla jeho největší láskou Světlana, nedokázal odolat své půvabné učitelce angličtiny Pavle Rambouskové (Petra Hřebíčková). Štěstí našel po skonu Světlany po boku Kateřiny Dubovské, se kterou byl ze začátku na nože.

Karla Marečková (Markéta Stehlíková) měla vše, po čem většina žen touží, včetně rodiny a milujícího manžela. Jenže to by se nesměla seznámit s Jakubem Štěpánkem (Jan Mansfeld). Karla jeho kouzlu propadla a chtěla i s dětmi od Máry odejít a žít společně s Jakubem, ten ale život s jejími dětmi odmítnul. Později se Jakub pokoušel Karlu přesvědčit, aby k němu odešla jen ona sama, Karla to ale odmítla a definitivně s ním vztah ukončila.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady