ANKETA: Kdo je největší sympaťačkou Ulice? Hlasujte v 1. nominačním kole

Ulice má nyní ve vysílání prázdninovou pauzu, ale nemusíte smutnit. Letos stejně jako každý rok pro vás máme anketu, v níž si můžete zvolit největší sympaťačku Ulice právě uplynulé sezony. Hlasujte a vyberte v prvním nominačním kole první tři finalistky!

Ještě, než budete hlasovat v prvním kole o největší sympaťačku uplynulé sezony, pojďme se společně podívat na výsledky finále volby největšího sympaťáka Ulice sedmnácté sezony. První místo získal Jiří Herman. Na druhém místě skončil Evžen Šmýd a třetí příčku obsadil Miloš Knobloch.

Jak hlasovat?

Po dobu tří týdnů vám každou neděli nabídneme v naší anketě 15 žen/dívek, s nimiž jste se vídali v sedmnácté sezoně Ulice. Vy budete moci až do soboty do 16:00 hodin dávat své hlasy té, která vám je nejsympatičtější. V každé anketě můžete hlasovat třikrát. Do finále postoupí z každého kola tři sympaťačky, které od vás získají nejvíce hlasů.

Celou 17. sezonu Ulice si můžete bez reklam připomenout na Voyo!

Kdo se stane největší sympaťačkou Ulice sedmnácté sezony? Hlasujte v prvním nominačním kole právě teď! Na výběr máte mezi 15 hrdinkami oblíbeného seriálu.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady