Z čeho byla Míša Tomešová ´v hrozném šoku´? A kdy se nechala fotit nahoře bez?

Míša Tomešová, dříve Doubravová, patří mezi nejoblíbeněší české seriálové herečky, a tak není divu, že je o ni zájem nejen, co se nabídek rolí týká.

Michaela Tomešová (25) byla ve středu hostem Talkshow Na baru a hned bylo jasné, že se s ní něco děje. Nejen v obličeji se zakulatila a vypadá lépe než kdykoliv předtím. Patří mezi ženy, kterým těhotenství opravdu sluší.


Míši nejvíce proslavila role v seriálu Ulice, ale nyní má už úplně jiné starosti. Takže otázky se točily nejen kolem jejího hraní. "Byli jsem v hrozném šoku, protože jsme netušili, že by se to mohl povést tak rychle," mluví s úsměvem o svém nečekaném těhotenství.


Otázky Míše jste pokládali i vy, diváci. Zajímalo vás například, zda Míšu postihly těhotenské chutě. Na toto Míša uvedla, že si myslela, že se jí to netýká, avšak momentálně opravdu jí za dva. Vždycky po ní jídlo dojídal manžel Roman, teď dojídá Míša po Romanovi. A dokonce jí hodně sladkého, které nikdy neměla ráda.


Řeč přišla i na uvolněnější témata. Herečka je proslulá svým vztahem k módě. Ráda nosí netradiční modely, proto padla také otázka ohledně jejích svatebních šatů, které byly velice extravagantní. Míša uvedla, že humbuk okolo jejích šatů přehlíží, protože si vždycky přála netypické šaty, které by vystihovaly její osobnost. Nechtěla být tuctová nevěsta připomínající princeznu. Ve svých svatebních šatech se Míša cítila velice dobře a to pro ní bylo nejdůležitější.


A kdy se nechala fotot nahoře bez? Podívejte se na celý díl talkshow Na baru na stránkách Nova Plus!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Chat s Bětkou Klimešovou: S Matějem to bude ještě hodně emotivní

Míša Tomešová: Těhotná herečka promluvila o své budoucnosti v Ulici

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady