Exkluzivní VIDEO: Herci z Ulice a Ordinace se k sobě tulí na gauči. Co z toho nakonec bude?

Už dnes pokračuje na obrazovkách televize Nova třetím dílem nová zábavná show Hvězdná párty! Moderátor Petr Rychlý si do svého televizního obýváku tentokrát pozval kolegy ze seriálů Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice.

Přáli jste si vědět, jaké jsou vaše oblíbené tváře, když „vypadnou ze své role“ a jsou mezi skupinou přátel? Máte jedinečnou příležitost! V zábavné show Hvězdná párty své síly poměří vždy dva týmy složené ze tří českých celebrit, doplněné jedním soutěžícím z řad diváků. Jejich úkolem bude svého týmového spoluhráče přiblížit k finanční výhře.

FOTO:  TV Nova

Týmy budou mezi sebou bojovat v různorodých párty hrách s cílem získat nejvyšší počet bodů, a tedy i možnost hrát o skutečné peníze. Například Herci Michaela Maurerová a Michal Novotný se proti sobě postaví v oblíbené hře „TIK-ŤAK-BUM“, ve které vybuchuje mísa plná konfet. Michaela Maurerová se utká i v úplně nové hře „DVA V JEDNOM“. Postaví se proti kolegovi Matyáši Valentovi, společně budou hádat celebrity, které jsou spojené do jedné fotografie.

FOTO:  TV Nova

Soutěžící - divák z vítězného týmu a jedna soutěžícím - divákem vybraná celebrita pak vstoupí do finálového kola, ve kterém jim moderátor položí celkem deset otázek. V případě, že soutěžící - divák odpoví na všech deset otázek správně, vyhrává pro sebe 30 000 Kč a 15 000 Kč, které Nadace Nova věnuje na vybrané charitativní projekty. Jestliže, že odpoví správně na méně než deset otázek, získávají za každou správnou odpověď 1000 Kč. V jedné epizodě se odehraje pět párty her a jedna finálová na závěr. Každá z her je koncipovaná tak, aby nebyla příliš složitá a zároveň diváka bavila. Hry čerpají z populární kultury, například hudby, filmů, televizní tvorby a podobně. Součástí her jsou různé fotografie, koláže, grafiky nebo rekvizity.

FOTO:  TV Nova

Mezi dalšími hvězdnými hosty budou Valerie Zawadská, Aneta Krejčíková nebo Ljuba Krbová. Jak se bude hercům z Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2 dařit, uvidí diváci už dnes večer ve 21:35 na Nově.

Nepřehlédněte:

VIDEO: Znáte hru TIK-ŤAK-BUM? Takhle v ní dnes zaválí moderátoři Lucie s Reyem!

Lucie Zedníčková prozradila, čeho se před Hvězdnou párty bála. A jak to dopadlo?

 

 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady