Jediná žena na gauči Ljuba Krbová: Občas je tam černá díra, řekla po natáčení

Ljuba Krbová alias Anička Lišková z Ulice se v dnešním díle Hvězdné párty ocitne v týmu, kde je jedinou ženou! Prozradila, co se při natáčení dělo.

Hlavně to těm chlapům nepohnojit, asi tak by se daly shrnout veškeré obavy Ljuby Krbové, co se týče dnešní Hvězdné párty. V týmu se ocitla s kolegou Matyášem Valentou z Ulice a Michalem Novotným z Ordinace v růžové zahradě 2. Jako na jedinou ženu tak na ni byly kladeny poměrně vysoké nároky, ostudu prý ale „slabšímu“ pohlaví neudělala!

FOTO:  TV Nova

Ljuba je ideálním hostem do televizní soutěže. Dle svých vlastních slov je opravdu hravá, a tak ji připravené hry bavily a užívala si je, přestože ji mrzelo, že si párkrát nevzpomněla na správnou odpověď. Nikdo ale není dokonalý.

FOTO:  TV Nova

A jak se k ní jako k jediné ženě v týmu chovali spoluhráči? Fantasticky! A tak to má být, správní gentlemani. Rozhodně výběru týmu nelitovala a své kolegy by za nic na světě nevyměnila.

FOTO:  TV Nova

Jak si Ljuba Krbová vedla? Zvítězil veskrze mužský tým, nebo tým složený ze samých žen s hvězdnými hosty Valerií Zawadskou, Míšou Maurerovou a Anetou Krejčíkovou? To zjistíte již dnes večer od 21:35 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Co je na Hvězdné party nejlepší? Podívejte se ZDE!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady