VIDEO: Otík z Ulice je z účasti v Hvězdné párty pěkně nervózní. Vůbec neví, co ho čeká!

V druhém díle Hvězdné párty se objeví mimo jiné herec z Ulice Filip Rajmont. Jak se na hvězdnou show připravoval a co na sebe prozradil těsně před natáčením?

V Hvězdné párty proti sobě „bojují“ dva týmy českých celebrit v rozmanitých párty hrách, které jsou jednoduché na pochopení a zároveň zábavné. Diváci tak mají možnost vidět své oblíbence z televizních obrazovek ve zcela jiném světle – kdo je spíše sólový hráč a kdo nesnese prohru?


FOTO:  TV NovaA jak se celebrity na účinkování v pořadu připravují? Filip Rajmont se nám svěřil, že vlastně vůbec netušil, do čeho jde, jaká budou pravidla hry nebo co se po něm vlastně bude chtít. Mohl tak být až do poslední chvíle napnutý a show pro něj byla stejným překvapením jako pro diváky.


FOTO:  TV NovaPřekvapení bylo o to větší, že se nikdy žádné televizní soutěže neúčastnil. „Já se všech soutěží bál, tak teď překročím takový svůj malý Rubikon,“ přiznal. Naštěstí je soutěživý typ, takže jeho spoluhráči se nemusí obávat, že by mu jeho nezkušenost v televizním soutěžení mohla nějak přitížit.


FOTO:  TV NovaV druhém díle své síly poměří Andrea Růžičková (dříve Kerestešová), Adam Kraus, Lucie Borhyová, Reynolds Koranteng, Filip Rajmont a Lucie Zedníčková. Jak to dopadne? Nenechte si ujít Hvězdnou párty ve čtvrtek 20. 10. od 21:35 na Nově!
Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady